Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ziraat Odası ve İlçe Milli Eğitim Tarım için El Ele Verdi!

Uzunköprü Ziraat Odası, MimarUzunköprü Ziraat Odası, Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Destek Vermeye Devam Ediyor

Uzunköprü Ziraat Odası, Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne Destek Vermeye Devam Ediyor

Okul ve Ziraat Odası İş Birliği

Uzunköprü’nün tek proje okulu olan Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Milli Eğitim Bakanlığı ve Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından hazırlanan iş protokolü ile Tarım Bölümü açılarak hizmet vermeye başladı. Okul, Uzunköprü Ziraat Odası ile birlikte çeşitli projeler yürütüyor.

Ziyaret ve İş Birliği

Uzunköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Kurtar ile Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mesut Kaya, Uzunköprü Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Kayalı’yı makamında ziyaret etti. Yapılan ziyarette okulun tarım alanı çalışmalarıyla ilgili yol haritası belirlendi. Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürü Koray Kurtar, Uzunköprü Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Kayalı’ya ilçedeki eğitime verdiği desteklerden dolayı plaket takdim etti.

Oda Başkanı Kayalı’dan Açıklama

Uzunköprü Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Kayalı, okulun Tarım Bölümü öğrencilerine desteklerinin devam ettiğini belirtti. Kayalı, “Uzunköprü Ziraat Odası olarak, imzalanan protokol ile paydaşımız olan Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde bulunan Tarım Bölümü öğrencilerimize destek veriyoruz. Kendilerinin her zaman yanında olduğumuzu belirtmek istiyoruz” dedi. Ayrıca okul Müdürü Mesut Kaya da tüm katılımcılara teşekkür etti.


İlgili Haber  Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Projesi Hayata Geçiriliyor

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


MHP Belediye Başkan Adayı Günaydın,
Sıradaki Haber Günaydın Öğretmenler ve Sağlık Çalışanları! Sağlık ve Eğitim Sektörüne Müjde!