Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tolga Çevik: Evde En Popülerim! – Özel Röportaj

Tolga Çevik: Aile mutluluğunu

Tolga Çevik: Aile mutluluğunu anlattı

Çocuklarının büyümesi ve aile yaşamı

Tolga Çevik, 2001 yapımı ‘Vizontele’ ve ‘Organize İşler’ ile tanınan bir oyuncudur. Kendi komedi programlarını yapmış ve kariyerinde yükselişe geçmiştir. Çocuklarının 17 ve 18 yaşına geldiğini belirten oyuncu, ailecek akşam yemeği yemeyi sevdiklerini ve bunun onlara mutluluk verdiğini belirtti. Evde ünlü olmanın keyifli bir durum olduğunu vurguladı.

Aşk ve Evlilik

Eşi Özge Yılmaz ile tanıştığı gün evlenmeye karar verdiklerini açıklayan Tolga Çevik, hızlı bir evlilik kararı aldıklarını ve bu karardan hiç pişmanlık duymadıklarını söyledi. Çocuklarının da tanıştıkları gün evlenme kararlarını desteklediğini belirtti. 20 yıllık evliliklerinde sinir eden bir adam olduğunu fakat eşinin bununla birlikte onu özlediğini söylemesinin mutluluk verici olduğunu paylaştı.

Sevgi ve Aşk

Tolga Çevik: En çok evde ünlüyüm

Tolga Çevik, sevginin aşktan daha önemli ve kuvvetli olduğunu savunuyor. İlişkilerinde sevginin ön planda olduğunu ve aşkın yerini sevgiye bıraktığını söyledi. Kendisi ile eşi arasında büyük farklar olmasına rağmen, birlikte olduklarında dünyanın onlar için durduğunu ifade etti.

Aşkın Gücü

Tolga Çevik: En çok evde ünlüyüm

Çocukları büyüdükçe ailede yaşanan mutluluğu paylaşan Tolga Çevik’in açıklamaları, aile ve ilişki üzerine önemli mesajlar içeriyor. Sevgi ve birlikte olmanın önemine vurgu yapan Çevik, aile mutluluğunun sırlarını paylaşıyor.

İlgili Haber  Gökhan Özen: Estetik Anlayışıma Karışamazsınız! - Magazin Dünyasında Son Haberler

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.