Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eda Ece’den Hamilelik Müjdesi! Anne Olmak İçin Gün Sayıyor…

Eda Ece, Hamilelikle İlgili

Eda Ece, Hamilelikle İlgili Heyecanını Paylaştı: “Çocuğumu Eğlendiremedim”

Yıllardır beraber olduğu basketbolcu Buğrahan Tuncer ile evliliğe adım atan Eda Ece, şimdi hamilelik heyecanı yaşıyor. 6 aylık hamile olan Ece, kız çocuğu bekliyor ve bebeğinin hareketlerinin oldukça yoğun olduğunu belirtiyor.

“Eşlerinize İyi Davranın”

Eda Ece hamileliğin ilk üç ayını zor geçirdiğini ve eşi Buğrahan Tuncer’in bu süreçte çok yardımcı olduğunu söylüyor. Ayrıca, kız hamileliğinin daha zor olduğunu ve kadınlara bu dönemde iyi davranılması gerektiğini vurguluyor.

“En Kötü Annemin İsmini Koyarım”

Bebeğine isim koyma konusunda kararsız olan Ece, sosyal medyadan gelecek önerilere güvenemediğini ifade ediyor. Sosyal medya kullanıcılarının tuhaf isim önerileri yüzünden kararsız kaldığını belirten Ece, en kötü ihtimalde annesinin adını koymaya kararlı olduğunu ifade ediyor.

“Giyim Markası Kuruşturdum”

Eda Ece, hamilelik döneminde bir giyim markası kurarak ticarete atıldığını açıklıyor. Pijama ve eşofman grubuyla internet üzerinden satışa başlayan Ece, aynı zamanda kumaş dersleri aldığını ve daha uygun fiyatlarla ürünler sunmayı hedeflediğini belirtiyor.

Doğum ve Bebek Bakımı

Ece, Türkiye’de doğum yapacağını ve bebeğine kendisinin bakacağını, ihtiyaç halinde annesinden yardım alacağını ifade ediyor. Bu şekilde, doğum sonrası bakımını kendisinin üstleneceğini ve aile içinde dayanışmayı vurguluyor.

İlgili Haber  Survivor'da Dokunulmazlığı Kazanan Takım ve Haftanın İlk Eleme Adayı!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.