Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İşkur İle 631 ÖGG Alımı: Hastane, Okul, Banka – Kamu Memur Personel Alımı İlanları

ÖGG Alımı ve Güvenlik


ÖGG Alımı ve Güvenlik Görevlisi Başvurusu – Haber Başlığı

ÖGG Alımı ve Güvenlik Görevlisi Başvurusu Başladı

Hastanelere, Okullara, Bankalara güvenlik görevlisi alımı başvurusu başladı. ÖGG Alımı için aranan şartlar ve kontenjan bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

İŞKUR üzerinden birçok meslek grubunda alımlar devam etmekte olup adaylar hem kamu hem de özel sektör ilanlarına başvuru yaparak istedikleri alanda çalışma fırsatına kavuşabiliyor.

Buna göre aralık ayının sonuna yaklaşırken güvenlik görevlisi alımlarında da artış gözlenmiş olup Türkiye’nin farklı illerinde, farklı sektör ve kurumlarda görevlendirilmek üzere toplamda 631 güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

Adayların başvuru yapabilmeleri için birtakım şartları da sağlamaları gerekmekte olup detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak Alanlar ve Kontenjan Dağılımı:

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan ilanlara göre 4 farklı alanda Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. Alımlar ” Şirketlere, Kurumlara, Bankalara, Hastanelere ve Okullara ” gerçekleştirilecek. Buna göre 631 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımları;

  • Güvenlik Görevlisi 604 Kişi,
  • Güvenlik Görevlisi (Banka) 20 Kişi,
  • Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları) 6 Kişi,
  • Güvenlik Görevlisi (Hastane) 1 Kişi,

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

İŞKUR üzerinde Özel sektör ilanları kapsamında Güvenlik Görevlisi alımı ilanları yayımlandı. Bu yönde adaylardan başvuru şartı olarak genel ve özel şartlar aranacaktır.

Güvenlik görevlisi başvuru şartları genellikle kurumdan kuruma farklılık gösterebilir, ancak genel olarak aşağıdaki temel şartlar yaygındır:

Eğitim Durumu:

Güvenlik görevlisi olarak başvuruda bulunabilmek için genellikle en az İlkokul ve lise veya dengi bir eğitim seviyesine sahip olmanız beklenir. Bazı durumlarda, özel güvenlik eğitimi almış olmak da gerekebilir.

İlgili Haber  Üniversite Öğrencileri için 11 Etkili Ders Çalışma Taktiği - Onedio

Yaş Sınırlamaları

Genellikle güvenlik görevlisi başvurularında belirli bir yaş aralığı aranır. Bu aralık genellikle 18 ila 40 yaşları arasında değişebilir.

Nasıl Başvuru Yapılır?

İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda istenilen şartlar başvurulacak kadroya ve ilana göre değişiklik göstermekle birlikte en az öğrenim şartı, tecrübe şartı, kurum ile aynı ilde ikamet etme şartı, ilgili belge ve diğer alım şartlarını sağlamaları istenmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak yapılmakta olup  aşağıdaki ilgili ilanlara ulaşmak da mümkündür.

Kamuya Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

Adayların merak ettiği ilanlardan biriside Kamuya Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı ilanları oldu. Bu kapsamda Şehir Hastanelerine, MEB, Adalet Bakanlığı ve bunlar gibi Bakanlıklara binlerce alım yapılacak.

YENİ İLANLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZYORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler