Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Dev Protokol Atanın Konya’da Eğitime Tam Destek Verişi

Konya Büyükşehir Belediyesi ve

Konya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü İş Birliği Protokolü İmzaladı

İmza Töreni

Konya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında eğitim, kültür, gezi, spor ve meslek edindirme faaliyetlerine yönelik iş birliği protokolü imzalandı. İmza töreni Konya Valiliğinde gerçekleşti ve törende konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Konya belediyeciliğinin eğitime verdiği desteğin herkes tarafından bilindiğini ifade etti. Protokolün hayırlı olması dileğinde bulundu.

Protokol Detayları

Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya Modeli Belediyecilik kapsamında eğitim hizmetlerine yönelik iş birliği yaptıklarını belirtti. Ana sınıfından 12. sınıfa kadar birçok projeyi hayata geçirdiklerini ve öğrencilere geniş kapsamlı hizmetler sunduklarını ifade etti. Ayrıca tüm Türkiye’ye örnek işler yaptıklarını vurguladı.

Eğitimin Önemi

Konya Valisi Vahdettin Özkan, eğitime yapılan yatırımın en hayırlı iş olduğunu vurgulayarak, protokolün önemine dikkat çekti. Eğitimin her kesimi, her zamanı, her alanı kapsaması gerektiğini vurguladı ve eğitim hizmetlerinin iyileştirilmesi için iş birliği yapmanın önemine dikkat çekti.

Protokol İmzalandı

Konuşmaların ardından Konya Büyükşehir Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında; eğitim, kültür, gezi, spor ve meslek edindirme faaliyetlerinin işleyişine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

İlgili Haber  Yarışma Bahanesiyle Okullara Giren Hizbullahçılar

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Artvin EĞİTİM-SEN Şubesi, MEB, Gençlik
Sıradaki Haber Tehlikenin Farkında Mıyız? – 08Haber