Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Zeynep, Deniz ve Cavide Şahutoğlu Okulumuzun Kalbinde Sonsuza Dek Yaşayacak!

İskenderun Genel Cerrahi Uzmanı

İskenderun Genel Cerrahi Uzmanı Yılmaz Şahutoğlu, Eşi ve Çocuklarının Anısını Yaşatacak Okulun Temelini Attı

İskenderun’un tanınmış Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Yılmaz Şahutoğlu, 6 Şubat depreminde kaybettiği eşi ve ikiz çocuklarının adını taşıyacak olan Zeynep, Deniz, Cavide Şahutoğlu Ortaokulu’nun temel atma töreninde duygusal anlar yaşadı.


Duygusal Anlar

Piri Reis Mahallesinde bulunan Eda Apartmanın enkazında kaybettiği öğretmen eşi Cavide ile 11 yaşlarındaki ikiz çocukları Zeynep ve Deniz Şahutoğlu adını taşıyacak olan okulla ölümsüzleştirecek olan Dr. Şahutoğlu, törende duygusal anlar yaşadı. Yelken sporuna gönül veren çocuklarının da üyesi olduğu İskenderun Yelken İhtisas ve Su Sporları Kulübü sporcularına sarılarak çocuklarına duyduğu özlemi dile getirdi.


Katılımcılar

İskenderun Pirireis Mahallesi’nde düzenlenen temel atma törenine birçok önemli isim katıldı, aralarında Kaymakamlar, Milletvekilleri, Belediye Başkanı ve diğer sivil toplum temsilcileri bulunmaktaydı.


Yılmaz Şahutoğlu’nun Konuşması

Deprem felaketinin yüreklerde açtığı yaranın ömür boyu kapanmayacağını ifade eden Şahutoğlu, depremde kaybettiği eşi ve çocukları için duygusal bir konuşma yaptı.


Okulun Temeli Atıldı

Zeynep Deniz Cavide Şahutoğlu Ortaokulu’nun temeline ilk harç için butona basıldı. Okul, Yılmaz Şahutoğlu’nun eşi ve çocuklarının anısını yaşatacak.


Metnin tamamını ve görselleri görmek için lütfen [orijinal haber kaynağına](https://sozgazetesi.com.tr/iskenderun-depreminde-kaybettigi-esi-ve-cocuklarinin-anisini-yasatacak-okulun-temelini-atti/) bakınız.

İlgili Haber  Lise Son Sınıf Öğrencileri, Mezuna Kalanlara 3000 TL Burs Fırsatı Sunuluyor!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler