Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yusuf Tekin’e Yönelik Eğitim-Sen’in Terör Karnesi!

Eğitim-Sen, Milli Eğitim Bakanı

Eğitim-Sen, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’e Karşı Hedef Alan Eylem Yaptı

Bakan Teşkilatın ‘Terör’ Karnesi

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’e karşı bir eylem düzenleyen Eğitim-Sen’in faaliyetleri incelendiğinde, bakanı hedef alan terörle ilişkili faaliyetler göze çarpıyor. İşte Eğitim-Sen’in terör örgütleriyle ilişkili faaliyetlerinden bazıları:

Çatışmalarda Yaralanan YPG’li Teröristler Genel Merkezden Çıktı!

2015 yılında çatışmalarda yaralanan terör örgütü YPG/PKK’ya bağlı teröristlerin tedavi edildiği Eğitim-Sen Genel Merkezi’ne yapılan operasyonda sahte kimliklerle yakalanan teröristlerin bulunduğu ortaya çıktı. Polisin gerçekleştirdiği operasyonda teröristlerin tedavi edildiği belirlendi.

Operasyonlara Karşı Çıktılar

Eğitim-Sen üyeleri, Güneydoğu’da terör örgütü PKK’ya yönelik yapılan operasyonlara karşı çıktı ve bir skandal bildiriye imza attı. Ayrıca, Suriye’de başlayan terör koridorunu engelleme operasyonlarına da tepki gösterdi.

Terörbaşı Öcalan’a Özgürlük Kampanyası

Eğitim-Sen, teröristbaşı Öcalan’ın serbest bırakılması için başlatılan kampanyaya destek verdi. Kampanyaya destek veren Eğitim-Sen üyeleri arasında dönemin BDP Grup Başkanvekili İdris Baluken’in de bulunduğu belirtildi.

“Laik Eğitim” Mitinginde APO Posterleri Açtılar

2015 yılının Şubat ayında Eğitim-Sen ve bazı Alevi dernekleri tarafından düzenlenen sözde “laik eğitim mitingi”nde terör örgütü lideri Abdullah Öcalan posterleri açıldı. Bu durum, Atatürk posterleriyle Öcalan posterlerinin yan yana gelmesiyle dikkat çekti.

KHK’lılar İçin Eylemler Düzenlediler

Eğitim-Sen, FETÖ ve PKK gibi terör örgütleriyle iltisaklı kamu görevlilerinin Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile uzaklaştırılmasına tepki göstererek, eylemler düzenledi ve bu durumu protesto etti.

İlgili Haber  Kpss 2024/3 Tercih Sonuçları Nasıl Öğrenilir? MEB Personel Alımı Tercih Sonuçları Sorgula

Terör Örgütü İltisaklıların Kamudan Uzaklaştırılması ‘Darbe’miş

15 Temmuz 2016 darbe girişiminden 1 yıl sonra Eğitim-Sen, eğitimci olan KHK’lıların geri döndürülmesini istedi ve bu durumu hukuksuzlukla ilişkilendirdi. Sendika, ihraç edilen eğitimcilerin sayısının darbeye karışan asker ve polis sayısından fazla olduğunu öne sürdü.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


MHP Belediye Başkan Adayı Günaydın,
Sıradaki Haber Günaydın Öğretmenler ve Sağlık Çalışanları! Sağlık ve Eğitim Sektörüne Müjde!