Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yıldırım MTAL Öğretmen ve Öğrencileri, Hasta Çocukları Yeni Yıl Hediyeleriyle Sevindirdi

Yıldırım Mesleki ve Teknik

Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL) Halkla İlişkiler Alanı öğretmen ve öğrencileri, yeni yılda hastanede yatan kanser hastası çocukları mutlu etmek için “Yeni Yıl Sana Ne Getirsin Kampanyası” düzenledi. Öğretmen ve öğrenciler, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Bölümünde tedavi gören çocukların dileklerini topladı ve onlara hediyeler verdi. Kampanya süresince toplanan hediyeler, öğretmen ve öğrenciler tarafından hastanede yatan çocuklara teslim edildi. Proje, toplumda dayanışma ve sevgi ruhunu desteklemenin yanı sıra hastanede tedavi gören çocukların moral ve motivasyonunu artırmayı hedefliyordu. Koordinatör öğretmenler, projenin çocuklar üzerindeki olumlu etkisini vurgulayarak, öğrencilerin empati ve yardımlaşma duygularını geliştirmeyi ve topluma karşı duyarlı bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmayı amaçladıklarını belirttiler. MTAL Müdürü Ömer Yılmaz, sosyal sorumluluk projelerinin değerli olduğunu ve okul olarak bu tür projelere destek verdiklerini ifade etti. Bu anlamlı projeyle çok sayıda kanser hastası çocuğun yüzünü güldürmenin başarıldığını belirtirken, projeye destek olan Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne teşekkürlerini iletti. Bu içerik, Anadolu Ajansı ve DHA tarafından geçilmiştir.

Halkla İlişkiler Alanı öğretmen ve öğrencileri hastanelerde yatan çocukları sevindirdi

Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (MTAL) Halkla İlişkiler Alanı öğretmen ve öğrencileri, “Yeni Yıl Sana Ne Getirsin Kampanyası” kapsamında Bursa’da hastanede yatan kanser hastası çocuklara hediyeler vererek mutlu etti. Öğretmen ve öğrenciler, Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Bölümünde tedavi gören çocukların dileklerini topladı ve onlara hediyeler verdi.

Koordinatör öğretmenlerin açıklamaları

Kampanyanın koordinatör öğretmenleri Alim Ataş ve Ayşenur Aksu Gürsoy, projenin toplumda dayanışma ve sevgi ruhunu destekleme ve hastanede tedavi gören çocukların moral ve motivasyonunu artırma hedefini taşıdığını belirtti. Öğrencilerin empati ve yardımlaşma duygularını geliştirmesine katkıda bulunmayı amaçladıklarını ifade etti.

İlgili Haber  Kabine Toplantısı'nda Öğretmen Atamaları Ne Zaman Yapılacak?

MTAL Müdürü Ömer Yılmaz’ın açıklamaları

MTAL Müdürü Ömer Yılmaz, sosyal sorumluluk projelerinin değerli olduğunu ve bu tür projelere destek verdiklerini belirtti. Projenin başından sonuna kadar destek veren Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne teşekkürlerini iletti.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Meral Akşener’den Erdoğan’a çağrı: ‘100
Sıradaki Haber Meral Akşener’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Çağrı: 100 Bin Öğretmen Atamasını Yap!