Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yeni Viyana Kuşatması: Ev Tekstiliyle İlgili Son Haberler

Gülle Tekstil Yönetim Kurulu

Gülle Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle Viyana’da Türk Markaları İçin Lojistik Merkezi Açtıklarını Duyurdu

Gülle Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle, Viyana’da Türk markaları için ‘lojistik merkez’ işlevi görecek 26 bin metrekarelik bir AVM yatırımı yaptıklarını açıkladı

Gülle Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Gülle, Viyana’da Türk markaları için ‘lojistik merkez’ işlevi görecek 26 bin metrekarelik bir AVM yatırımı yaptıklarını duyurdu. Homeland adını verdikleri merkezde Türkiye’den Avrupa’ya açılmak isteyen mobilya ve ev tekstili firmalarına yer vereceklerini belirterek, “Dükkan değil alan kiralanacak. Ev ihtiyaçlarını karşılayacak tüm ürünler bu merkezde bir arada yer alacak” dedi.

Viyana’da Yeni Bir Lojistik Merkezi İle İhracat Pazarı Oluşturuluyor

Gülle, Viyana şehir merkezine yaklaşık 15 dakika uzaklıktaki AVM’de ihracat pazarı arayışı olan Türk firmaları için bir ‘lojistik merkez’ kuracaklarını belirterek, “Çataldan kaşığa, mumdan havluya, halıdan sandalyeye her şey olacak. Bu merkez Avrupa pazarına girmek, buradaki pazar payını artırmak isteyen tüm üretici ihracatçımız için büyük bir fırsat olacak. Başarılı olursak Avrupa’da bunu devam ettiririz” dedi.

Gelecek Adımlar

Gülle, yaptıkları bu yatırımın başarılı olması halinde Avrupa pazarında benzer projeleri hayata geçirmeyi hedeflediklerini belirtti. Bu proje, Türk mobilya ve ev tekstili sektörünün Avrupa’daki varlığını güçlendirmeye yönelik önemli bir adım olarak kabul ediliyor.

İlgili Haber  İhracatçılara Tam Desteğe Devam - Son Haberler

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adidas Hisse Senedi Hedefi Yükseltilirken,
Sıradaki Haber Deutsche Bank, Adidas Hisse Senedi Hedefini Yükseltti; Yeezy Satışlarını Artmasını Bekliyor