Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yalnız Şehir: Çanakkale Gündem Digitale Taşıyor

Oblomov, ‘Yalnız Şehir’ Şarkısıyla

Oblomov, ‘Yalnız Şehir’ Şarkısıyla 6 Şubat Depreminin 1. Yılında Depremi Unutmuyor

Oblomov müzik grubu tarafından 6 Şubat deprem felaketinin 1. Yılı dolayısıyla yaşanan büyük acıyı ve kaderine terk edilen kadim şehir Antakya ile diğer deprem illerinin yaralarını unutturmamak adına ‘Yalnız Şehir’ şarkısı ve klibini hazırladı. 19 Ocak’ta dijital platformlarda yayınlanan şarkı ve klibin tüm gelirleri, depremzede çocukların rehabilitasyonu ile ilgili çalışmalara bağışlanacak. Söz ve müzik Ümit Olgun’a ait olan ‘Yalnız Şehir’ dijital platformlarda yayında.

Baykal Sağlam ile Röportaj

CanakkaleGundem.net Editörü Baykal Sağlam, Oblomov’un ‘Yalnız Şehir’ şarkısı hakkında grup üyeleriyle özel bir röportaj gerçekleştirdi. Grubun, depremin etkilediği yerel halka yardım etmek için nasıl bir farkındalık yarattığını ve şarkının oluşturulma sürecini öğrenmek için röportajı okuyun.

Depremin Etkileri ve Toplumsal Yardım Çalışmaları

6 Şubat depreminin etkileri hala hissedilmekte ve birçok insan halen bu felaketin izlerini taşımaktadır. Oblomov’un ‘Yalnız Şehir’ şarkısıyla birlikte gerçekleştirdiği toplumsal yardım çalışmaları hakkında detaylı bilgi almak için bu başlığı okuyun. Depremzedelerin ve etkilenen toplumların rehabilitasyon sürecine katkıda bulunmak için yapılan çalışmaların ayrıntılarını öğrenin.

Yalnız Şehir Klibinin Yayınlanma Tarihi ve İçeriği

19 Ocak’ta dijital platformlarda yayınlanan ‘Yalnız Şehir’ klibinin detaylı incelemesini okuyun. Klip, Antakya’nın ve diğer deprem illerinin yaralarını anlatan güçlü görseller ve anlamlı içerikle doludur. Sahnede ve şarkı sözlerinde barındırdığı mesajlarla toplumsal farkındalık yaratma amacını taşımaktadır. Klibin yayınlanma tarihi ve içeriği hakkında daha fazla bilgi edinin.

İlgili Haber  Olağanüstü Saç ve Makyaj Ustalıkları: Oscar Ödülleri'nde Parlıyor!

Endüstri İçi İşbirlikleri ve Toplumsal Sorumluluk Projeleri

Oblomov’un ‘Yalnız Şehir’ şarkısıyla birlikte gerçekleştirdiği endüstri içi işbirlikleri ve toplumsal sorumluluk projeleri hakkında detaylı bilgi almak için bu başlığı okuyun. Müzik endüstrisi içerisinde gerçekleştirilen bu projelerin etkileri ve topluma olan katkıları hakkında daha fazla bilgi edinin.

İlgili Haberler

Türkiye’nin ilk astronotu Alper Gezeravcı’yı 2023’te uzaya gönderme hazırlıkları hakkında detaylı bilgi almak için bu habere göz atın.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.