Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uşak Üniversitesi Alım Yapıyor! İlan Detayları

Uşak Üniversitesi Öğretim Elemanı

Uşak Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı İçin Başvurular Başladı

Uşak Üniversitesi, yeni öğretim elemanları alımı için başvuruların başladığını duyurdu. Başvuruların son tarihi 16 Ocak 2024 olarak belirlendi. İşte alıma ilişkin detaylar.

Önemli Açıklama: Uşak Üniversitesi Öğretim Elemanı Alımı

Uşak Üniversitesi Rektörlüğü, resmi gazete üzerinden öğretim elemanı alımı için duyuru yaptı. Yapılacak alımda ALES puanının dikkate alınacağı belirtildi. Başvuruların detayları ve şartları aşağıda yer almaktadır.

ALES Puanı Dikkate Alınacak

Uşak Üniversitesi, yapılacak olan alımın ALES puanı ile olacağını ifade ederek bu konuda detaylı bilgi verdi. Ayrıca, başvuru şartlarına ilişkin de önemli açıklamalarda bulundu.

Öğretim Elemanı Alımına İlişkin Genel Açıklama

Uşak Üniversitesi, yayımladığı personel alımına ilişkin genel açıklamada adaylara önemli hatırlatmalarda bulundu. Başvuru süreci ve gerekli belgeler konusunda detaylı bilgiler verildi.

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler

İlan edilen kadrolara başvurmak isteyen adaylar için gerekli belgeler listelendi. Belgelerin hazırlanması ve başvuru süreci ile ilgili ayrıntılı bilgiler verildi.

Yapılacak olan personel alımında başvuruların 16 Ocak 2024 tarihinde sona ereceği belirtilirken, ön başvuru değerlendirmenin 19 Ocak’ta yapılacağı ve sınav takviminin 25 Ocak’ta başlayacağı açıklandı. Adaylar sonuçlarını üniversitenin web sitesi üzerinden öğrenebilecekler.

Benzer Haberler:

Aynı zamanda Adalet Bakanlığı 24 ilde personel alımına başlarken, hastanelere en az 19 bin TL maaşla Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi personel alımı başladı. KPSS 50 puanla 1071 sözleşmeli personel alım başvurularının da başlayacağı duyuruldu.

İlgili Haber  Murat Kurum, Şişli’de Okul Aile Birlikleri ile Buluştu Programı’na Katıldı

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler