Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Uraz Kaygılaroğlu’nun Paylaştığı En Acı An! sosyal medya Hesabından Duyurdu…

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun dedesi Hasan Kaygılaroğlu için kaleme aldığı duygusal veda mektubu

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun dedesi Hasan Kaygılaroğlu’nu kaybetmesi sevenlerini hüzne boğdu

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabından dedesinin vefatını duyurdu

Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, yer aldığı pek çok dizi ve film projelerinin yanı sıra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da adından söz ettiriyor. 3 milyona yakın takipçisinin bulunduğu Instagram hesabında yaptığı son paylaşım ise sevenlerini hüzne boğdu. Dedesi Hasan Kaygılaroğlu’nun hayatını kaybettiğini duyuran sanatçıya pek çok isimden taziye mesajı geldi.

Ünlü oyuncunun dedesine olan duygularını içeren veda mektubu

96 yaşındaki dedesi Hasan Kaygılaroğlu’nun hayatını kaybettiğini takipçileriyle paylaşan Uraz Kaygılaroğlu, dedesine yazdığı veda mektubuyla yürekleri sızlattı. Ünlü oyuncu henüz daha 4 yaşındayken babası Mehmet Ali Kaygılaroğlu’nu kaybetmiş ve dedesiyle büyümüştü. Dedesine veda ettiği duygu yüklü paylaşımında ise şu cümlelere yer verdi:

“Dedeciğim, biriciğim, güzel yüreklim. Sen benim tanıdığım en dürüst en kıyak insandın. Meyven, kabak çekirdeğin, aksiyon sineman tamamsa başka bir şey aramazsın. Biri seninle inatlaşmadı mı, tane tane anlattı mı kızmaz anlarsın. Sabah şöyle bir 5-10 km yürüdün müydü tamam. Akşam vaktine doğru bir kaç el tavla bitti gitti.

Anlatırdın hep. Savaş görüp, 16-17 yaşlarında İstanköyden kayıkla Bodruma’a yanaşmış. Bir akrabaların varmış Çukurcuma’da onların yanına gidene kadar sokaklarda kalmış, mendil, çorap satmışsın. Bir başına İstanbul’da yaşamayı başarıp anneanneme göz koymuşsun:) bir oğul ve bir kız çocuğu sahibi olmuş onlara da aslanlar gibi bakmışsın. Anneannem kazandıklarını değerlendirmiş, sen hep çalışmışsın. Mahmutpaşa’da esnaf olmuş, bu sefer çorap makinası ve iğnesi satmışsın (ne ilginç bir meslek diye düşünmeden edemezdim)

İlgili Haber  Kadıköy'ün Nostaljik Görüntüsü: Fenerbahçe Formasıyla Futbolcuların Beğeni Toplaması

Buradan sonrası da benden olsun. Beni bir hafta sonu parksız, bisikletsiz bırakmadın. Tavla oynamayı, iyi insan olmayı, dürüst yaşamanın anlamını sen öğrettin. çalışkanlığı da sende gördüm, emekliliğin tadının nasıl çıkarılacağını da. Bayram namazına da seninle gittim, teravih namazına da. Sonra gitmeyi bırakınca da kızmadın. Açık fikirli adamdın, onaylamadığın şeye keşke yapmasan der karışmazdın. En azından bana. Hep güvenir sırtımı sıvazlardın. Akıllı çocuksun diye severdin beni. Ben de seni çok severdim dede çok. J Burger’a da sen götürürdün, sahilde kayıkçı arkadaşlarının yanına da.

Fenerbahçe mahallesinde Hasan’ın torunu olmanın imtiyazlarını yaşattın bana. Dede oldun, baba oldun. Herkese oldun bir bana değil, kapın sofran hep açıktı. Eski alışkanlık herhalde herkese çorap hediye ederdin. Bi insan bu kadar meyve yer mi arkadaş diye hayret ederdik kuzenlerle. Bir de 96 yaşındasın diye mi ne hep hiç ölmeyecek herhalde diye gülerdik aramızda :(((((

Seni çok seviyorum dedem, Allah rahmet eylesin.”

Ölümüyle ilgili sevenlerinden gelen taziye mesajları

Uraz Kaygılaroğlu’nun bu duygusal paylaşımının ardından pek çok seveni ve meslektaşı tarafından taziye mesajları yağdı.

Ünlü oyuncunun sosyal medya platformunda yaptığı duygusal paylaşım

Uraz Kaygılaroğlu’nun dedesi Hasan Kaygılaroğlu’nun vefatıyla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşım.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yalan Dizisi: Melike ve Berrin
Sıradaki Haber Yalan Dizisi Son Bölümde Neler Oldu? Hazal, Melike’yi Son Anda Kurtardı! Hülya’nın İtirafı Kayda Geçti – Magazin Haberleri