Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ünlü Çikolata Markası Dünya Genelinde Toplatma Kararı Aldı

Borsagundem.com Uyarı ve Telif

Borsagundem.com Uyarı ve Telif Bildirimi

Borsagundem.com’un yayınladığı bilgiler yatırım danışmanlığı olarak değerlendirilmemelidir. Bu tür hizmetler, aracı kurumlar veya portföy yönetim şirketleri ile yapılacak sözleşmeler kapsamında sunulmaktadır. Yorum ve tavsiyeler kişisel görüşlere dayanmaktadır ve mali durum ve risk tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi önerilmez. Borsagundem.com ve yöneticileri, halka açık kaynaklardan elde edilen bilgilerin doğruluğu ve ticari amaçlı kullanımından kaynaklanabilecek zararlardan sorumlu değildir. Sitede yer alan görüş ve düşünceler yönetimi bağlamında kesin bir bağlayıcılık taşımamaktadır.
Borsa İstanbul (BİST) ismi ve logosu koruma marka belgesi altında korunmaktadır ve izinsiz kullanılamaz veya değiştirilemez. Tüm bilgilerin telif hakları BİST’e aittir ve izin almadan tekrar yayınlanamaz.
Borsagundem.com verilerinin doğruluğu ve tamamlığı konusunda herhangi bir garanti vermemektedir. Veri yayını sırasında oluşabilecek aksaklıklardan, gecikmelerden, eksik veya yanlış veri ulaşmasından kaynaklanan zararlardan sorumlu tutulamaz. BİST de veri yayını sırasında oluşabilecek aksaklıklardan kaynaklanan zararlardan sorumlu değildir. Finansal veriler aracılığıyla sağlanmakta olup, BİST hisse verileri 15 dakika gecikmelidir. Son güncelleme saati (12:25).

İlgili Haber  Son Haberler: 650 Milyon Dolarlık Kaynak Sağlandı

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adidas Hisse Senedi Hedefi Yükseltilirken,
Sıradaki Haber Deutsche Bank, Adidas Hisse Senedi Hedefini Yükseltti; Yeezy Satışlarını Artmasını Bekliyor