Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Turkcell Global Bilgi, 1 Yılda 5 Bin 500 Eğitim Verdi

Turkcell Global Bilgi, Çalışanlarına

Turkcell Global Bilgi, Çalışanlarına Eğitim ve Kariyer Programlarıyla Destek Vermeye Devam Ediyor

Turkcell Global Bilgi’nin Eğitim ve Gelişim Programları

Turkcell Global Bilgi, iş ortaklarının yanı sıra çalışanlarının eğitim, gelişim ve kariyer programlarıyla desteklemektedir. Şirket, 5 bin 500 eğitim ve gelişim programı düzenleyerek 16 bin çalışanının mesleki bilgi ve donanımını geliştirmesine katkı sağlamıştır.

Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısının Görüşleri

Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Zafer Çavdar, şirketin öncelikli konularından birinin çalışan deneyimi olduğunu belirterek, dijital dönüşüm ortaklıkları kurarken çalışanların teknolojik yenilikleri yaşayan ve yaşatan olmaları için eğitimler düzenlediklerini ifade etmiştir. Çavdar ayrıca, programların vaka, oyunlaştırma, e-öğrenme, dijital kütüphane, uygulama atölyesi, kariyer buluşması gibi çeşitli gelişim araçlarını içerdiğini vurgulamıştır.

Yeni Nesil Ünvanlara İlgi

Zafer Çavdar, Müşteri Deneyimi Gelişim Programı kapsamında satış, eşsiz müşteri deneyimi, iletişim ve kariyer geçişini destekleyen teknoloji eğitimlerinin öne çıktığını belirterek; Özde Lider programıyla çevik lider eğitimleri, İşte Uzman programıyla mesleki ve yetkinlik eğitimleri verdiklerini açıklamıştır. Çavdar ayrıca, Focus programlarıyla ‘RPA’, ‘data’, ‘yapay zeka’ ve ‘agile’ alanlarında uzmanlaşma sağlayarak yeni nesil ünvanlar ve sertifikalar kazandırdıklarını belirtmiştir.

Öğrenme ve Gelişimin Geleceği

Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Çavdar, 2024’ün, gelişim yolculuklarında koşmaya devam edecekleri bir yıl olacağını belirterek; hem organizasyonel hem bireysel çeviklik için gelişime odaklanacaklarını ve bu süreçte öğrenme ve gelişimin nabzını tutmaya devam edeceklerini vurgulamıştır. Ayrıca, 2023’te tüm programlara ek olarak koçluk ve mentörlük desteği vereceklerini belirtmişlerdir.

İlgili Haber  Eğitimde Büyük Kayıp: Burcu Öğretmen Hayatını Kaybetti

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


MHP Belediye Başkan Adayı Günaydın,
Sıradaki Haber Günaydın Öğretmenler ve Sağlık Çalışanları! Sağlık ve Eğitim Sektörüne Müjde!