Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Turkcell Global Bilgi, 1 Yılda 5 Bin 500 Eğitim Verdi

Turkcell Global Bilgi, İş
Turkcell Global Bilgi, İş Ortakları ve Çalışanlarına Eğitim ve Gelişim Programlarıyla Destek Veriyor

Turkcell Global Bilgi, İş Ortaklarına ve Çalışanlarına Eğitim Programlarıyla Destek Sağlıyor

Turkcell Global Bilgi’nin Eğitim ve Gelişim Programları

Turkcell Global Bilgi, iş ortaklarının yanı sıra çalışanlarını da eğitim, gelişim ve kariyer programlarıyla desteklemeye devam ediyor. Şirket, 5 bin 500 eğitim ve gelişim programı düzenleyerek 16 bin çalışanının mesleki bilgi ve donanımını geliştirmesine katkı sağladı.

Çalışan Deneyimi Öncelikli Konu

Turkcell Global Bilgi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Zafer Çavdar, şirketin öncelikli konularından birinin çalışan deneyimi olduğunu belirtti. Şirketlerle dijital dönüşüm ortaklıkları kurarken diğer yandan da teknolojik yenilikleri yaşayan ve yaşatan olmaları için çalışanların gelişmelerine destek olmak için hem yüz yüze hem de dijital eğitimler düzenlediklerini ifade etti.

Çeşitli Gelişim Araçlarıyla Kendini Geliştirme İmkanı

Çavdar, programlarının vaka, oyunlaştırma, e-öğrenme, dijital kütüphane, uygulama atölyesi, kariyer buluşması gibi çeşitli gelişim araçlarını içerdiğini belirtti. Ayrıca, üniversitelerle iş birliği içinde farklı sertifika programları düzenleyerek çalışanların kendi alanlarında güçlenmelerinin yanında çok yönlü uzman olma yetkinlikleri kazanmalarını sağladıklarını söyledi.

Yeni Nesil Ünvanlara İlgi

Çavdar, Müşteri Deneyimi Gelişim Programı kapsamında teknoloji eğitimlerinin öne çıktığını ve ayrıca çevik lider eğitimleri ile mesleki ve yetkinlik eğitimleri verdiklerini ifade etti. Ayrıca ‘Focus’ programları ile ‘RPA’, ‘data’, ‘yapay zeka’ ve ‘agile’ alanlarında uzmanlaşma sağlayarak üniversite iş birliğiyle sertifikalar ve yeni nesil ünvanlar, rozetler kazandırdıklarını paylaştı.

İlgili Haber  Yenişehir’de Eğitim Yardımlarının İlk Ödemeleri Yatırıldı

Kariyer Geçişlerini Destekleyen Programlar

Çavdar, çalışanların mevcut pozisyonları dışında ‘RPA designer’, ‘data master’, ‘profesyonel koç’, ‘iç eğitmen’, ‘product owner’, ‘OKR koçu’ gibi kariyer geçişlerini destekleyecek yeni nesil ünvanlar aldıklarını belirtti.

Öğrenme ve Gelişime Devam

Çavdar, Turkcell Global Bilgi’nin 2024’te de öğrenme ve gelişimin nabzını tutmaya devam edeceğini belirterek, hem organizasyonel hem de bireysel çeviklik için gelişime çok yünlü olarak devam edeceklerini ve yeni becerileri desteklemeyi, mevcut becerileri güçlendirmeyi hedeflediklerini söyledi.


YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


MHP Belediye Başkan Adayı Günaydın,
Sıradaki Haber Günaydın Öğretmenler ve Sağlık Çalışanları! Sağlık ve Eğitim Sektörüne Müjde!