Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tüm Okullar İçin 6 Şubat Tarihli MEB Kararı Hakkında Önemli Bilgi

Kahramanmaraş ve Kahramanmaraş Mevcut

Kahramanmaraş ve Kahramanmaraş Mevcut Depremler İle İlgili Okullarda Eğitime Verilen Ara

Kahramanmaraş ve Hatay’da Eğitime 1 Gün Ara Verildi

6 Şubat 2023’te meydana gelen Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki büyük depremin binaları yıktığı ve binlerce insanın ölümüne neden olduğu Hatay’da afetin birinci yıl dönümünde eğitim ve öğretime 1 gün ara verildi. Kararı Hatay Valiliği duyurdu. Kahramanmaraş’ta da 6 Şubat depremlerinin 1. yılı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, depremin yıl dönümü sebebiyle taziye ve mezarlık ziyaretleri, anma törenlerinden kaynaklı trafik yoğunluğu yaşanacağı ve öğrenci taşımasında kullanılan servis araçlarının da fazladan bir trafik yoğunluğu oluşturacağı belirtilerek eğitim ve öğretime bir gün süreyle ara verildiği duyuruldu.

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan Açıklama

Milli Eğitim Bakanlığı, 6 Şubat Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden vatandaşlar için tüm okullarda yarın 1 dakikalık saygı duruşunda bulunulacağını bildirdi.

Haber Editörü Ayşe Tan Hakkında

Ayşe Tan, 1990 yılında İstanbul’da doğdu. Meslek hayatına Aydın Doğan Anadolu İletişim Meslek Lisesi’nde Gazetecilik bölümü okuyarak başladı. Üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon Yayımcılığı bölümünde tamamladı. 2009 yılında Milliyet Gazetesi’nde internet haberciliğine başladı. 15 senelik kariyerinde çok sayıda gazete, haber portalı ve televizyon bulunmaktadır. Meslek hayatına Haber7.com’da “Gündem Editörü” olarak devam etmektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir.

Özgün ve özgünlük, SEO uyumluluğu ve dilbilgisi kalitesi en önemli öncelikleriniz olmalıdır. Konu bütünlüğü ve haber metin uzunluğunu koruyun.

İlgili Haber  Özel Okullarda Yeni Dönem: Yapılan Değişiklikler ve Güncellemeler!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


MHP Belediye Başkan Adayı Günaydın,
Sıradaki Haber Günaydın Öğretmenler ve Sağlık Çalışanları! Sağlık ve Eğitim Sektörüne Müjde!