Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Tat Gıda’dan Satış Sonrası Açıklama – Müşteri Memnuniyeti ve Destek Hizmetleri

Tat Gıda’nın Yeni Dönemi:

Tat Gıda’nın Yeni Dönemi: Satış Sonrası Açıklama

Tat Gıda’nın Hisse Devri Tamamlandı

19 Şubat 2024 tarihi itibarıyla Tat Gıda’nın, Koç Holding ve diğer ilgili hissedarların yüzde 49,04’üne denk gelen hisseleri, Memişoğlu Tarım Ürünleri Ticaret Limited Şirketi’ne devredildi.

Tat Gıda’nın Gelecek Planları

Tat Gıda, yeni dönemde yatırımlarıyla, üretim, istihdam ve ihracatıyla Türkiye ekonomisine güç vermeye devam edeceği kaydedildi.

Şirketten yapılan açıklamada, yeni yapının Tat Gıda’nın büyüme adımlarını güçlendireceğine ve şirketin gelecekteki başarılarına ivme kazandıracağına inanıldığı belirtildi. Ayrıca, şirketin müşterilere kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünler sunma taahhüdü doğrultusunda faaliyetlerinin sürdürüldüğü vurgulandı. Tat Gıda, 2024 yılı hedeflerine odaklanarak yurt içi ve yurt dışı pazarlarda büyümeyi ve yatırımları kararlılıkla sürdüreceğini duyurdu.

Memişoğlu Tarım Hakkında

Gıda sektöründe 45 yıllık deneyime sahip olan Memişoğlu Tarım, Türkiye bakliyat ve hububat sektörünün lider firmaları arasında yer alıyor. Şirketin Tat Bakliyat markasıyla yurt içinde ulusal marketlerde ve 60 bayi ağıyla 60 bin satış noktasında yer aldığı belirtildi. Ayrıca, şirketin 100 ülkeye yaptığı ihracatla sektöründe dünyanın en çok tanınan markalarından biri olduğu ve ISO 500 listesinde 2022 verileriyle 180’inci, 200 milyon dolarlık ihracatıyla TIM listesinde 299’uncu sırada bulunduğu bilgisi paylaşıldı.

İlgili Haber  10 Megavat ve Üzeri Rüzgar Santralleri İçin Yeni Düzenlemeler

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


TCMB Temmuz Faiz Kararını Açıklıyor:
Sıradaki Haber Tcmb Beklenen Hamleyi Gerçekleştirmeyerek Faizde Değişiklik Yapmadı