Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Süleymanpaşa Millet Bahçesi’nde Yeni Dönem Başladı!

Tekirdağ’da Gençlik ve Spor

Tekirdağ’da Gençlik ve Spor Bakanı’nın Katılımıyla Tören Düzenlendi

Törende Açılışlar Yapıldı

Tekirdağ’da Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ın da katılımıyla bir tören düzenlendi. Törende Süleymanpaşa Millet Bahçesi, buz pateni pisti, spor sahaları ve 1000 kişilik kız öğrenci yurdunun açılışı yapıldı.

Ülke Genelinde Spor Tesisleri

Gençlik ve Spor Bakanı Bak, Türkiye genelinde devasa spor tesisleri inşa ettiklerini belirtti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın spora verdiği destekten bahseden Bak, Türkiye’nin sahip olduğu modern stadyumlar ve spor salonlarının dünyanın en iyileri olduğunu vurguladı.

Sporcuların Başarıları

Bakan Bak, Türkiye’nin uluslararası alanda birçok spor dalında başarılara imza attığını ifade etti. Grekoromen Güreş Milli Takımı ve Serbest Güreş Milli Takımı’nın Avrupa şampiyonu olduğunu ve diğer spor dallarında da başarılı sonuçlar elde edildiğini belirtti.

Gençlik Merkezleri ve Bağımlılıkla Mücadele

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın ülke genelinde 470 gençlik merkezi açtığını dile getiren Bak, bağımlılıkla mücadele konusunda da destek verdiklerini söyledi. Aileleri çocuklarını spor tesislerine yönlendirmeye çağıran Bak, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmaları gerektiğini vurguladı.

Millet Bahçesi Açılışı ve Ziyaretler

Törenin ardından Bak, Millet Bahçesi’ne kitap bağışında bulunan Atatürk Gönüllüleri Kütüphane Oluşumu Platformu Proje Koordinatörü’ne plaket verdi. Şehirde çeşitli ziyaretler gerçekleştiren Bak, sportif tesisleri gezdi ve sporcularla bir araya geldi.

Destek Çağrısı

Bakan Bak, Cumhur İttifakı Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cüneyt Yüksel’e destek istedi. Ayrıca belediye başkanlarına ve partililere çağrıda bulunarak Tekirdağ’ın daha iyi hizmetlere layık olduğunu dile getirdi.

İlgili Haber  BİLSEM Sınavı Ne Zamana Ayarlandı? - Eğitim Gündeminden Son Haberler

Kaynak: Abdullah Yalçın

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Anadolu Üniversitesi Rektörü Öğrenci Kulüpleri
Sıradaki Haber Anadolu Üniversitesi Rektörü, Öğrenci Kulüpleri Başkanlarıyla İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi.