Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

S&p Global’den Dev Satın Alma: Yenilikçi Bir Hamle

S&P Global, Visible Alpha’yı

S&P Global, Visible Alpha’yı Satın Almayı Planlıyor

S&P Global, derin sektör verileri, analist modelleri ve yüksek kaliteli özel kaynaklardan gelen analizlerin sağlayıcısı Visible Alpha’yı satın almayı planlıyor. Bu anlaşma, S&P Global Market Intelligence bölümünün bir parçası olacak ve “Capital IQ Pro” platformunda yatırım araştırma yeteneklerini güçlendirecek.

Visible Alpha, S&P Global Market Intelligence’a Katılıyor

Anlaşma kapsamında, Visible Alpha’nın S&P Global Market Intelligence bölümünün bir parçası olacağı kaydedilen açıklamada, satın almanın bu bölümdeki “Capital IQ Pro” platformunda temel yatırım araştırma yeteneklerini geliştireceği ifade edildi. Bu birleşme, kurumsal ve kurumsal pazarlarda araştırma ve analiz için önemli bir adım olarak nitelendiriliyor.

Fincentric’in Durumu

S&P Global’in aynı zamanda eski adı Markit Digital olan Fincentric için de stratejik fırsatları araştırdığı belirtilen açıklamada, Fincentric’in, S&P Global’in perakende aracı kurumlar ve diğer finansal kurumlar için mobil uygulamalar ve web siteleri geliştirmeye odaklanan dijital çözüm sağlayıcısı olduğu aktarıldı. S&P Global’in bu alandaki vizyonunu genişletmek için Fincentric ile ilgilendiği belirtiliyor.

Satın Alma Süreci

Açıklamada, Visible Alpha’yı satın alma işleminin tamamlanmasının, düzenleyici onayların alınması dahil çeşitli koşullara tabi olduğuna işaret edilerek, işlemin bu yıl bitirilmesinin beklendiği kaydedildi. S&P Global, satın alma sürecinin tamamlanmasından sonra, yatırımcılara daha kapsamlı analiz ve içerik sunmayı hedefliyor.

İlgili Haber  Fed Başkanı Powell: Bu Yıl Bir Noktada Faiz İndirimi Uygun - Son Dakika Ekonomi Haberleri

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adidas Hisse Senedi Hedefi Yükseltilirken,
Sıradaki Haber Deutsche Bank, Adidas Hisse Senedi Hedefini Yükseltti; Yeezy Satışlarını Artmasını Bekliyor