Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Serpil Örümcer’e Yardım Elini Uzatan Bakanlık

Serpil Örümcer, Eski Fotoğraflarını

Serpil Örümcer, Eski Fotoğraflarını Satarak Faturalarını Ödeyebilecek!

Serpil Örümcer’in Zorlukları

Sosyal medya hesabında paylaştığı videoda, Serpil Örümcer elektrik ve su faturalarını ödemek için eski fotoğraflarını 200 liraya sattığını açıkladı. Sanatçı, yaşadığı zorlukları ve mücadelesini paylaşarak, parasızlıkla boğuştuğunu ve eski fotoğraflarını satmak zorunda kaldığını belirtti.

Sokakta Kalma Deneyimi

Örümcer, yaşadığı zorlukları şu sözlerle anlattı: “Mücadeleye devam ediyorum. Haftada bir kez pazara çıkıyorum. 2. el kıyafetler satıyorum. İşler kötü, sermayem de yok. O yüzden imzalı fotoğraf satmayı denedim. Şükrediyorum ki hâlâ sevenim varmış. Nostalji seven birkaç kişi satın aldı. Sektörde bir sürü olay başıma geldi. En büyük hatayı 2’nci evliliğimde yaptım. Eşim beni, Marmaris’e götürdü. Orada işler battı. En sonunda sokakta kaldım.”

Bakanlık Harekete Geçti

Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ın talimatı üzerine, konu ile ilgilenmek üzere Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü yetkilileri görevlendirildi. Sanatçı için destek çalışmaları başlatıldı.

Faturalarını Ömür Boyu Ödeyecek

İşın Karaca, Serpil Örümcer’in elektrik, su, doğalgaz faturalarını otomatik ödemeye bağlatarak ömür boyu karşılayacağını açıkladı. Ayrıca, Işın Karaca, Serpil Örümcer’in 70’li yıllarda seslendirdiği bir şarkıyı da hatıra olarak yeniden söyleyeceğini belirtti.

İlgili Haber  Zara'dan 'Dekolte' Açıklaması: Stilim, Benim Kararım!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.