Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Sarıyer’de Ev Sahibinin Sopalı Saldırısına Uğrayan Öğrenci Anlattı

Sarıyer’de Ev Sahibinin Sopalı

Sarıyer’de Ev Sahibinin Sopalı Saldırısına Uğrayan Öğrenci Onur Yavuzyılmaz, Yaşadıklarını Anlattı

Evi Kiralama Süreci ve Artan Husumet

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisi 24 yaşındaki Onur Yavuzyılmaz, pandemi döneminde Sarıyer Rumeli Hisarı’nda iki arkadaşıyla birlikte Şuayip ve Sevgi E. çiftiyle evlerini 2 bin 500 lira karşılığında kiraladı. Ancak iddiaya göre ev sahibi kadın, kirayı 5 kat artırmak istedi. Yavuzyılmaz’ın bu artışı kabul etmemesiyle birlikte ev sahibiyle aralarında husumet başladı.

Ev Sahibinin Saldırısı ve Olayın Gelişimi

Geçtiğimiz günlerde yaşanan olayda, ev sahibi kadın Yavuzyılmaz’a sokak ortasında sopalı saldırıda bulundu. Yavuzyılmaz’ın da karşılık vermesiyle olay daha da büyüdü. Kadının akrabalarının da gençlerin evini basarak tehdit ettiği iddia edildi. Gençler polise haber vererek şikayetçi oldu ve koruma talebinde bulundu.

Onur Yavuzyılmaz’ın İfadeleri

Yavuzyılmaz, yaşananları şu şekilde anlattı: “Ben köpeğimi gezdirdiğim sırada ev sahibimin bana hakaret etmesiyle başladı. Köpeğimi gezdirirken küfürü duydum ama bakmadım. Köpeğimi gezdirip gelirken bana bir leğen su döktü. Ben de ‘Neden böyle yapıyorsun?’ dedim. Kendisi de ‘Çıkın evimden’ diyerek küfür etti. Ben de köpeğimi bırakıp geri geldim. Sonra bu olay gerçekleşti. Ettiğim küfürlerle övünmüyorum, herkesten özür dilerim. Fakat bana kimse vurmadan ben küfür etmedim. Kendisi bacağıma vurduktan sonra küfür ettim.”

Polise Başvuru ve Koruma Talebi

Yavuzyılmaz, evlerine yapılan baskın sonrasında polise başvurduklarını ve koruma talebinde bulunduklarını belirtti. Can güvenliklerinden endişe ettiklerini ve bir süre arkadaşlarında kaldıklarını ifade etti.

İlgili Haber  Okul Servisi Kazası: Öğrenciler Yaralandı!

Haberin Yayılması ve Sonuç

Yavuzyılmaz, yaşadıklarını anlatmasının ardından ev sahibinin akrabalarının tehditlerine maruz kaldıklarını belirtti. Olayın polis ve yargıya intikal ettiğini ve kendilerinin koruma talebinde bulunduklarını söyledi.

Yıldız Teknik Üniversitesi, Sarıyer, Saldırı, Yaşam, Güncel, Haberler

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Kütahya’da Kredi Kartı Dolandırıcılığı Operasyonu:
Sıradaki Haber Öğrencisiyle 108 Bin TL Dolandıran Şahıs Tutuklandı