Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Samsun ve Çevresinde İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü Kutlandı

İstiklal Marşı ve Mehmet

İstiklal Marşı ve Mehmet Akif Ersoy Anma Programları Düzenlendi

Haberin Başlıkları

Samsun

Samsun’da İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma programı gerçekleştirildi.

Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlik, İstiklal Marşı’nın okunması ve minik öğrencilerin oratoryo gösterisiyle başladı. Vali Orhan Tavlı ve diğer il protokolünün katılımıyla program devam etti.

Çorum

Çorum’da Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinlikte öğrenciler, İstiklal Marşı’nın kabulünü anlatan gösteriler sergiledi. Vali Zülkif Dağlı ve diğer ilgililer de programda yer aldı.

Çankırı

Çankırı’da Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi’nde düzenlenen programa öğrenci ve öğretmenlerin yanı sıra protokol üyeleri de katıldı. İstiklal Marşı’nın kabulü üzerine sinevizyon gösterisi ve koro performansı izleyicilere sunuldu.

Sinop

Sinop’ta Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte öğrenciler şiir okumaları ve piyes gösterileri sundu. Vali Mustafa Özarslan ve Sinop Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şakir Taşdemir’in de katıldığı program, ödül töreniyle son buldu.

Amasya

Amasya Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Vali Yılmaz Doruk’un konuşması damgasını vurdu. Öğrencilerin performansları ve ödül töreni ile renklenen etkinliğe CHP Amasya Milletvekili Reşat Karagöz ve Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Şahin de katıldı.

Tokat

Tokat’ta 26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı’nda düzenlenen programda Vali Numan Hatipoğlu’nun konuşması dikkat çekti. Öğrencilerin “Yeniden Doğuşun Hikayesi” adlı gösterisi ve ödül töreniyle son bulan etkinliğe, protokol üyeleri ve öğrenciler katıldı.

İlgili Haber  Öğretmenlerin Alan Değişikliği Sonuçları Açıklandı! 2024 Yılı Öğretmen Alan Değişikliği Başvuru Sonuçları ve Sonuç Ekranı

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Meral Akşener’den Erdoğan’a çağrı: ‘100
Sıradaki Haber Meral Akşener’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Çağrı: 100 Bin Öğretmen Atamasını Yap!