Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Reimagining Another Round: Chris Rock Takes on Vinterberg’s Masterpiece

Chris Rock, “Another Round”
Chris Rock, “Another Round” Yeniden Çevrimini Yönetmek Üzere Anlaşma Yaptı

Chris Rock, “Another Round” Yeniden Çevrimini Yönetmek Üzere Anlaşma Yaptı

Zamane dünyasının ünlü oyuncularından Chris Rock, Thomas Vinterberg’in yönettiği ve En İyi Uluslararası Uzun Metraj Film dalında Oscar kazanan “Another Round”un bir yeniden çevrimini yönetmek üzere bir geliştirme anlaşması yaptı. Rock’un yönetmenlik koltuğuna oturacağı film, Appian Way ve Makeready tarafından Fifth Season için yapılacak ve Leonardo DiCaprio’nun şirketi Appian Way, Brad Weston ve Collin Creighton’ın şirketi Makeready’nin yapımcılığını üstlenecek. Senaryo, Stuart Bloomberg tarafından bir taslak olarak yazıldı ve şimdi Chris Rock ile çalışması için bir yazar getirilecek.

Chris Rock’un Yönetmenlik Önceliği Haline Getirdiği Proje

Chris Rock, yönetmenlik deneyimini arttırmak istiyor ve “Another Round” yeniden çevrimi, aynı zamanda Universal tabanlı bir uyarlaması üzerinde çalıştığı Jonathan Eig’in “King: A Life” adlı kitabına ekleniyor. Rock, daha önce yönetmenlik yaptığı ve senaryosunu yazdığı “Top Five” filmiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Ayrıca “Head of State” ve “I Think I Love My Wife” filmlerini de yönetti.

Danimarka Versiyonunda Yer Alan Oyuncular ve Konu

“Another Round”un Danimarka versiyonunda Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang ve Lars Ranthe gibi oyuncular yer almıştı. Film, dört lise öğretmeninin iş günleri boyunca belirli bir alkol seviyesini korumaya çalıştığı ilginç bir konuyu ele alıyor. Bu öğretmenler, alkol tüketiminin yaratıcılığı ve mutluluğu artırdığı teorisini test etmeye karar verirler.


İlgili Haber  Acun Ilıcalı Acil Durum Konseyi İle İsim Değiştirdi!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.