Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Reeder’dan Yeni Atılım: Reecoin Kripto Para Piyasasına Giriyor!

Reeder, ReeCoin Projesi İle

Reeder, ReeCoin Projesi İle Kripto Para Dünyasına Adım Atıyor

Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından biri olan Reeder, rekor katılımla gerçekleştirdiği halka arzın ardından şimdi de kripto para dünyasına adım atmaya hazırlanıyor. Şirket, KAP başvurusuyla duyurduğu ReeCoin projesi ile Ethereum ağı üzerinde yer alacak ve önümüzdeki haftalarda piyasaya sürülecek.

ReeCoin Projesi Detayları

ReeCoin, toplamda 500 milyon adet üretilerek, özel ve halka açık olmak üzere iki aşamada satışa sunulacak. Yakım mekanizmasıyla hem miktar azalacak hem de değerini koruyacak olan ReeCoin, belirli bir süre sonra kendi blok zincirini aktif hale getirecek. Reeder firmasının ekosisteminde dijital para olarak kullanılacak ReeCoin, teknolojik ürünlerde özel indirimler, bonus puanlar, yüksek işlem hızı ve düşük işlem ücretleri gibi avantajlar sunacak.

ReeCoin’un Geleceği

Reeder, geçtiğimiz günlerde elektrikli araç sektörüne giriş yapacağını duyurmuştu. ReeCoin’un gelecek dönemde Reeder markasının elektrikli araç projesinde nasıl bir rol oynayacağı henüz açıklanmamış olsa da, benzer entegrasyonlarla AVAX ve TOGG gibi projelerle benzerlik gösterebilir. ReeCoin’un piyasaya sürülmesi ise bu ay sonu ya da gelecek ay bekleniyor.

Reeder’in Kripto Para Dünyasındaki Yeni Adımı

Reeder firması, teknoloji dünyasındaki yenilikçi adımlarıyla dikkat çekerken, kripto para dünyasındaki bu yeni girişimiyle de merak uyandırmaya devam ediyor.

ReeCoin
İlgili Haber  HP, Zayıf PC Talebi Yüzünden Gelir Düşüşünün Devam Ettiğini Açıkladı

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adidas Hisse Senedi Hedefi Yükseltilirken,
Sıradaki Haber Deutsche Bank, Adidas Hisse Senedi Hedefini Yükseltti; Yeezy Satışlarını Artmasını Bekliyor