Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Pepsico’nun Elverişli Koşullarıyla Citi’den Alım Statüsü Yükseldi

PepsiCo Hisse Senetleri Al-Sat

PepsiCo Hisse Senetleri Al-Sat Statüsüne Yükseltildi

PepsiCo Hisse Senetleri Yükseltildi

Pazartesi günü Citi’de Nötr’den Satın Al’a yükseltilen PepsiCo (NASDAQ:) hisseleri için analistler fiyat hedefini hisse başına 180 dolardan 195 dolara çıkardı.

Analistlerin Görüşü

Analistlere göre, şirketin organik satış büyümesi için azaltılmış 2024 tahmini, hisse senedi için uygun bir fırsat sunmaktadır. PEP, üçüncü çeyrek kazanç raporu sırasında uzun vadeli hedeflerin üst aralığında ilk 2024 tahminlerini yayınladıktan sonra son altı ay boyunca yoğun tartışmalara konu oldu.

Piyasa Beklentileri

Citi, organik satış büyümesi için azaltılmış ve daha ulaşılabilir bir tahmin ve piyasa beklentilerinin yeniden ayarlanmasıyla, “PEP’in tahminlere ulaşma veya tahminleri aşma konusundaki tutarlı geçmişi” göz önüne alındığında, hisse senedi için beklentilerin daha cazip göründüğüne inanıyor.

2024 Tahminleri

Analistler, “Satış hacimlerinin 2024’ün ilk yarısında muhtemelen zorluklarla karşılaşacağının farkındayız, ancak bunun artık öngörüldüğüne ve PepsiCo’nun son altı ayda yaklaşık 700 baz puanlık düşük performansında hesaba katıldığına inanıyoruz. 2024 tahmini takvim yılı için mevcut fiyat-kazanç oranı, emsallerinden ve PepsiCo’nun beş yıllık ortalamasından yaklaşık %14 / %13 daha düşüktür” dedi.

Bu makale yapay zeka yardımıyla üretilmiş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından gözden geçirilmiştir. Daha fazla bilgi için Hüküm ve Koşullarımıza bakınız.

İlgili Haber  Tat Gıda'dan Satış Sonrası Açıklama - Müşteri Memnuniyeti ve Destek Hizmetleri

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Kuyunun Enerjisi Şirketlere Aktarılıyor Kuyunun
Sıradaki Haber Köyün Enerjisi Şirketlere Akıyor