Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Otizmli Öğretmen İlk Belgesini Annesinin Elinen Aldı! ‘Büyük Gurur’ – En Son Haberler

Engelli Öğretmenin Müzik Öğretmeni

Engelli Öğretmenin Müzik Öğretmeni Olma Hikayesi

Ödüllendirilen Öğretmen

Atakum ilçesindeki Atakum Özel Eğitim Uygulama Okulu’na, 2023-2024 eğitim öğretim yılı başında atanan otizmli öğretmen Kerem Bayrak, öğrencilerine karne dağıtma heyecanını yaşadı.

Engelliler Günü Dolayısıyla Ödül

Atakum Kaymakamlığı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla otizmli öğretmen Bayrak’a başarı belgesi hazırladı. Bayrak, başarı belgesini annesi Gülten Bayrak’ın elinden aldı.

‘BÜYÜK GURUR’

Oğluyla ilgili mutluluğunu anlatan Gülten Bayrak, “Kerem çok uğraştı ve emek verdi. Tüm zorluklara rağmen bugünlere gelmesi, bizi çok mutlu etti. Bu belgeyi almak kısmet oldu. Kerem lise 2’ye kadar benim kontrolümde okula gidiyordu, ödevlerini birlikte yapıyorduk. Daha sonra sorumluluğunu aldı. Üniversiteyi kendi başına halletti. KPSS’ye hazırlandı ve atanması bizim için büyük gurur kaynağı oldu” dedi.

ÖĞRETMENLİK SÜRECİM, KEYİFLİ GEÇTİ

Müzik öğretmeni Kerem Bayrak, 4 aylık öğretmenlik hayatında ilk kez belge aldığını belirtti. Öğretmenlik sürecinin keyifli geçtiğini söyleyen Bayrak, öğrencileriyle güçlü iletişim kurduğunu ve onların müzik öğretimini ritim çubukları ve akıllı tahta ile sağlamaya çalıştığını ifade etti. Bazı öğrencilerinin müziğe yatkın olduğunu ancak yatkın olmayanların da olduğunu belirten Bayrak, öğrencilerini sevdiğini ve onların yaşadıklarını anlayabildiğini dile getirdi.

 

İlgili Haber  Öğretmenlik Sana Uymaz!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Meral Akşener’den Erdoğan’a çağrı: ‘100
Sıradaki Haber Meral Akşener’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Çağrı: 100 Bin Öğretmen Atamasını Yap!