Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Okullarda “Tanju Başkan” Sevgisi: Başkan Özcan’a Büyük İlgi!

Bolu Belediye Başkanı Tanju

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Öğrenci Ziyaretleri ve Karne Törenleri

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Paşaköy İlkokulu ve Sakarya Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerin ilgisiyle karşılaşan Özcan, karne törenlerine katılarak öğrencilerin sevincine ortak oldu.

Öğrenci Ziyaretleri

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, eğitim kurumları ve muhtarlarla yapılan ziyaretlerin ardından Paşaköy İlkokulu ve Sakarya Ortaokulu’na konuk oldu. Öğrencilerin büyük ilgisiyle karşılaşan Özcan, miniklerle bir araya gelerek onların istek ve taleplerini dinledi.

Öğrenci ziyaretleri sırasında miniklerin coşkulu karşılaması, Başkan Özcan’ı zor durumda bıraktı. Öğrenciler, ona sarılarak fotoğraf çektirmek için adeta birbirleriyle yarıştılar. Özcan, okul bahçelerinde ve karne törenlerinde öğrencilerle duygu dolu anlar yaşadı.

Karne Törenlerine Katılım

Öğrencilerin yarıyıl tatili öncesi karne alması nedeniyle Özcan, özel okullardaki karne törenlerine katılarak öğrencileri tebrik etti. Öğrencilerin sevincine ortak olan Özcan, onlara kucak açarak fotoğraf çektirdi ve duygusal anlara tanıklık etti.

Her iki okulda da Özcan’ın ziyareti, öğrencilerin ilgi odağı oldu. Öğrenciler, karne sevincini Başkan Özcan’la paylaşmak için birbiriyle yarıştılar ve ona sarılarak mutluluklarını dile getirdiler.

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, öğrenci ziyaretleri ve karne törenlerinde duygusal anlar yaşayarak, miniklerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

(Haber: Münire Karabulut)

İlgili Haber  Beypazarı'nda Öğrenci Taşıma Ücretlerine Yüzde 20 Zam Yapıldı

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Anadolu Üniversitesi Rektörü Öğrenci Kulüpleri
Sıradaki Haber Anadolu Üniversitesi Rektörü, Öğrenci Kulüpleri Başkanlarıyla İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi.