Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Okul Servislerinin Denetimleri Devam Ediyor

BAŞKAN GÜMÜŞ, OKUL ZİYARETİ

BAŞKAN GÜMÜŞ, OKUL ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ


BAŞKAN GÜMÜŞ'TEN OKUL ZİYARETİ

BAŞKAN GÜMÜŞ’TEN OKUL ZİYARETİ

Başkan Gümüş, Menteşe Trafik Şube Müdürlüğü ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen okul servis araçlarının denetimine katıldı. Öğrencilerin güvenli taşımacılığı için yapılan denetimlerde, okul servislerinin belgeleri ve uygunluğu kontrol edildi. Ayrıca sürücü belgesi yeterliliği, emniyet kemeri, yolcu sayısı ve diğer önemli güvenlik kriterleri de gözden geçirildi.

Taşımalı eğitim sistemi kapsamında gerçekleştirilen bu denetimler, öğrencilerin güvenliğini sağlamak adına büyük önem taşıyor. Kent genelinde yapılan denetimlerde, okul servislerinin güvenliği ve uygunluğu büyük bir titizlikle inceleniyor.

Okul Servislerinin Güvenliği Ön Planda

Öğrencilerin güvenli taşımacılığı için yapılan denetimlerde, okul servis araçlarının detaylı bir şekilde incelendiği belirtildi. Sürücü belgeleri, emniyet kemeri, yolcu sayısı ve araçlardaki diğer güvenlik donanımları titizlikle kontrol edildi.

Başkan Gümüş’ün Önem Verdiği Konu

Başkan Gümüş, öğrencilerin güvenliği konusuna verdiği önemle dikkat çekti. Okul servislerinin düzenli olarak denetlenmesi ve öğrencilerin güvenli taşınması konusunda kararlı olduklarını belirtti.

419481464 1153394506076216 4670096815643657781 N

Kaynak: Haber48

İlgili Haber  Liseli Genci Okul Arkadaşı Bıçaklayarak Öldürdü | Ailesi: Okulun İhmal Var, Adalet İstiyoruz - İz Gazete - İzmir Haberleri

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Samsun İlkokul Müdürü Okul Çıkışında
Sıradaki Haber Samsun’da Okul Müdürüne Yapılan Saldırı Olayı