Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Okul Bahçelerine Kapalı Otoparklar İnşa Ediyoruz – Yozgat Gazetesi

AK Parti İstanbul Büyükşehir

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Murat Kurum, Okul Bahçelerine Kapalı Otoparklar Yapacak

AK Parti İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Okul Bahçelerine Kapalı Otoparklar Yapacak

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan Adayı Murat Kurum, Bahçelievler’de düzenlenen Okul Aile Birlikleri Buluşması’na katıldı. Programda Kurum’a Bahçelievler Kaymakamı Mehmet Boztepe, Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır ve AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Saliha Demirer eşlik etti.


“Tüm Okulları ‘Dirençli İstanbul’ Hedefimizle Depremlere ve Afetlere Hazır Hale Getireceğiz”

İstanbul’un deprem gerçeğinin olduğunu vurgulayan Kurum, “Deprem olduğunda okul aile birliği üyelerimizle birlikte deprem bölgesine koştunuz. Asrın felaketinde 11 ilimizdeki 14 milyon vatandaşımıza yardım elinizi uzattınız. Zor zamanlarda bir olmayı, birbirine destek olmayı, tek yürek olmayı bilen bir milletiz. Daha iyi daha verimli eğitim şartlarıyla hem ailelerimizin hem de gençlerimizin umudu olmaya devam edeceğiz. Okullarımızın fiziki şartlarını eskisinden daha iyi hale getirmek istiyoruz. Göreve gelir gelmez Millî Eğitim Bakanlığımızla birlikte tüm okullarımızı ‘Dirençli İstanbul’ hedefimizle depremlere ve afetlere hazır hale getireceğiz.” şeklinde konuştu.


“Okul Bahçelerine Kapalı Otoparklar Yapacağız”

Okullarla çok farklı iş birlikleri olacağını da ifade eden Kurum, “Okullarımızda çok farklı işbirliklerimiz olacak. Okullarımız, okul müdürlerimiz, okul aile birliği başkanlarımız Büyükşehir Belediyesi’ni her zaman yanı başında hissedecek.” dedi.


İçerik sağlayıcı: Ä°HA

İlgili Haber  1. Antalya'da okullar tatil mi?2. Antalya'da Eğitim Durumu Nasıl?3. Antalya İçin Okul Durumu4. Antalya'da Okulların Durumu Nedir? 5. Antalya'da Hangi Okullar Tatil Edildi?6. Antalya'da Okullar İle İlgili Son Durum7. Antalya'da Eğitimde Son Durum8. Antalya'da Okullar Açık mı?9. Antalya'da Eğitime Ne Zaman Devam Edilecek?10. Antalya'da Okulların Durumu Neye Göre Belirleniyor?11. Antalya'da Eğitim Sistemi İle İlgili Güncel Bilgi12. Antalya'da Okullar Neden Tatil Ediliyor?13. Antalya'da Eğitim Durumu Hakkında Şüpheler

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler