Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Öğretmen ve Öğrenciler 4 Avrupa Ülkesine Seyahat Edecek #Gümüşhane Haberleri

Ramada Gümüşhane Oteli’nde Düzenlenen

Ramada Gümüşhane Oteli’nde Düzenlenen Proje Başlangıç Toplantısı

İl Millî Eğitim Müdürlüğü, Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Ulusal Ajans) desteğiyle yürütülen Okul Eğitimi Öğrenci ve Personel Hareketliliği Akreditasyon Projesi’nin 2023-2024 dönemi açılış toplantısı, Ramada Gümüşhane Oteli’nde 15 okul yöneticisi ve öğretmenin katılımı ile yapıldı.

Proje Ayrıntıları

Millî Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi Proje Koordinatörü Serdar Serhat Salantur, toplantı sırasında yaptığı konuşmada, 44 personel ve öğrencinin dört farklı Avrupa ülkesinde eğitim göreceğini ve bu aktivitelerin Şubat-Mart 2024 döneminde yapılacağını söyledi.

Hareketlilik Süreci

Bilgilendirme sonrasında ortaya çıkan soruların yanıtlandığı kısma geçildi. Bakanlığın Millî Eğitim Uzmanı Turan Akpınar, Erasmus projelerinin şehre sağladığı ekonomik faydalardan söz ederek proje yöneticisi Ar-Ge birimi çalışanlarına ve tüm katılımcılara teşekkürlerini sundu.

Katılanlar

Toplantıya Millî Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Eğitim Kurumları Yönetici Atama Daire Başkanı Dilaver Dörtok, Millî Eğitim Uzmanları Turan Akpınar ve Yüksel Arslan, Gümüşhane İl Millî Eğitim Müdürü Adnan Gürbüz, Müdür Yardımcıları Musa Uncu ve diğer yetkililer, Şube Müdürleri Selahattin Yüzgeç, Turan Tanış, Adem Doğan ile ilgili hareketliliklere dahil olan yöneticiler, öğretmenler ve öğrenciler iştirak etti.

İlgili Haber  Öğrencisine Taciz Eden Bursa'daki Öğretmene 12 Yıl Hapis Cezası

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Kahramanmaraş’ta Etüt Merkezi Sahibi Emekli
Sıradaki Haber Emekli Öğretmenin Talihsiz Sonu: Oğlunu Vuran Sonra Kendini Vurdu