Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Mustafa Uslu Maddi Sıkıntılar Nedeniyle Zor Günler Geçiriyor!

Mustafa Uslu: Ailemle Birlikte

Mustafa Uslu: Ailemle Birlikte Ülkeyi Terk Ediyorum

Mustafa Uslu (49), ‘Müslüm’, ‘Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu’ ve ‘Ayla’ gibi çok izlenen sinema filmlerinin yapımcısı olarak tanınmaktadır. Uslu, yaptığı çarpıcı açıklamalarda zorlu bir dönemden geçtiğini dile getirdi.

4.5 Milyon Dolar Harcadık

Uslu, Türkiye’de film çekmenin zorluğundan bahsederek, Neşet Ertaş konulu bir film için 4.5 milyon dolar harcadıklarını ve filmde sorunlar yaşadıklarını açıkladı. Neşet Ertaş’ın mirasçılarının kişilik haklarının ihlal edildiği gerekçesiyle dava açtığını belirten Uslu, mahkemenin filmi izlemeden engellediğini ve bu yüzden mali sorunlar yaşadığını söyledi.

Çocuklarımın Okul Taksidini Ödemekte Zorlanıyorum

Bankanın Serdar Ortaç’ın kumar borcunu yapılandırırken, kendisinin talebini kabul etmediğini belirten Uslu, mali sıkıntılarının arttığını ve çocuklarının okul taksitini ödemekte zorlandığını ifade etti.

Almanya’da Yaşayacağız

Mustafa Uslu, ailesiyle birlikte Türkiye’yi terk ederek Almanya’ya yerleşme kararı aldığını açıkladı. Üzgün bir şekilde ülkeyi terk edeceklerini belirten Uslu, Almanya’da yeni hayalleri gerçekleştirmeye çalışacaklarını söyledi.

Metni yeniden yazarken, özgünlüğe ve SEO uyumluluğuna dikkat ederek, haberin ana temalarını net ve anlaşılır bir şekilde ifade etmeyi hedefledik. Tutarlı bir dil kullanarak Mustafa Uslu’nun yaşadığı mali sorunları ve Almanya’ya taşınma kararını okuyuculara aktardık.

İlgili Haber  Hazar Ergüçlü: İnci Taneleri'nin Dilber'i ve Gerçek Adı.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.