Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Menemen Belediyesi’nden Üniversite Öğrencilerine Sıcak Çorba

Menemen Belediyesi Bakırçay Üniversitesi

Menemen Belediyesi Bakırçay Üniversitesi Öğrencilerine Sıcak Çorba İkram Ediyor

Menemen Belediyesi’nden Sosyal Sorumluluk Projesi

İzmir’in Menemen ilçesinde, dar gelirli vatandaşlara yönelik desteklerle bilinen Menemen Belediyesi, şimdi de Bakırçay Üniversite öğrencilerine sıcak çorba ikram etmeye başladı. Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, yaptığı açıklamada, “Kış soğuklarını sosyal sorumluluk projelerimizle sıcaklığa çevirmeye devam ediyoruz” dedi.

İZMİR’İN MENEMEN İLÇESİNDE, DAR GELİRLİ VATANDAŞLARA; KÖMÜR, SICAK YEMEK VE KIYAFET GİBİ DESTEKLERDE BULUNAN MENEMEN BELEDİYESİ, ŞİMDİ DE BAKIRÇAY ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE SICAK ÇORBA İKRAM ETMEYE BAŞLADI.

Üniversite Öğrencilerine Sıcak Çorba Desteği

Menemen Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, soğuk kış günlerinde üniversite öğrencilerine destek olmak amacıyla bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Belediye ekipleri, Bakırçay Üniversitesi Seyrek’teki kampüsünde geçen yıl olduğu gibi bu yıl da öğrencilere sıcak çorba ikram etmeye başladı. Öğrenciler, sıcak ikramın kendilerini motive ettiğini ve kış aylarında böyle desteklerin kendileri için büyük bir önem taşıdığını ifade etti.

İZMİR’İN MENEMEN İLÇESİNDE, DAR GELİRLİ VATANDAŞLARA; KÖMÜR, SICAK YEMEK VE KIYAFET GİBİ DESTEKLERDE BULUNAN MENEMEN BELEDİYESİ, ŞİMDİ DE BAKIRÇAY ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE SICAK ÇORBA İKRAM ETMEYE BAŞLADI.

Menemen Belediye Başkanı’ndan Açıklama

Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, üniversite öğrencilerine yönelik yapılan projenin, gençlerin soğuk hava şartlarında daha rahat bir şekilde derslerine devam etmelerine destek olmayı amaçladığını belirtti. Başkan Pehlivan, “Üniversite öğrencileri, kentimizin geleceği için büyük öneme sahip. Onların eğitimlerine destek olmak, kış aylarında bir nebze olsun sıcaklık katmak amacıyla her yıl sıcak çorba dağıtımı yapıyoruz. Kış soğuklarını gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile sıcağa çevirmeye devam edeceğiz. Birçok güzel projeyle insanımıza dokunan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz yeni çalışmalarıyla hep yanınızda olacak” dedi.

İlgili Haber  Milyonlarca Özel Okul Velisi İkinci Döneme Sorunlarla Başladı

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler