Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Medeniyet Üniversitesi ve Acentelerimizin Gelişimi İçin Önemli İş Birliği

Aveon Global Sigorta ve

Aveon Global Sigorta ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi İş Birliği İmzaladı

Aveon Global Sigorta ve İstanbul Medeniyet Üniversitesi İş Birliği

Genç bir kurum olan Aveon Global Sigorta, İstanbul Medeniyet Üniversitesi ile kapsamlı ve uzun soluklu bir iş birliğine imza attı. Bu iş birliği, hem teknoloji ve dijital dönüşüm alanında yarattıkları değeri hem de İMUTEKNOPARK’ı ile sürdürülebilir bir gelişim elde eden Medeniyet Üniversitesi’ni ulusal ve uluslararası alanda saygın bir konuma getirmeyi hedeflemektedir. Rektör Prof. Dr. Gülfettin Çelik ve İMU TEKNOPARK Genel Müdürü Ali Ramazan Tak, Aveon Global Genel Müdürlüğü’nü ziyaret ederek iş birliği görüşmelerine başladı.

Rektör Çelik’in Değerlendirmesi

Rektör Çelik, üniversitelerinin genç olmasına rağmen hızlı bir şekilde akademik ve teknolojik alanda önemli adımlar attıklarını vurgulayarak Aveon Global Sigorta’yı piyasadan izlediklerini ve dijital dönüşüme olan yatırımlarından etkilendiklerini belirtti. Çelik, sigorta sektörünün dijital dönüşümünün önemine vurgu yaparak, bu alana yatırım yapan şirketlerin gelecekte öncü olacağını ifade etti.

Aveon Global Genel Müdürü Kemal Gül’ün Açıklaması

Kemal Gül, Medeniyet Üniversitesi’nin projelerine sağladığı katkı ve enerji için Rektör Prof.Dr. Gülfettin Çelik ve İMU TEKNOPARK Genel Müdürü Ali Ramazan Tak’a teşekkür ederek, Aveon Global Sigorta’nın teknolojik yatırımlarına TEKNOPARK’ta yer vermekten memnuniyet duyduklarını ifade etti. Ayrıca, üniversite ile gerçekleştirecekleri iş birliğinin acentelerin gelişimine ve dijitalleşme araçlarının maliyetsiz edinilmesine olanak sağlayacağını belirtti.

İMU TEKNOPARK Genel Müdürü Tak’ın Değerlendirmesi

Ali Ramazan Tak, Aveon Global Sigorta’nın TEKNOPARK içinde yaratıcı bir vizyona sahip olduğunu ve sigorta ekosistemi içinde farklı bir konumda bulunduğunu vurgulayarak, iş birliklerinin kendileri için önemli bir değer olduğunu belirtti. Ayrıca, şirketin hızlı büyümesi ve acentelere sağladığı destekten dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

İlgili Haber  2024 Öğretmen Maaşı Belli Oldu: Sözleşmeli, Ücretli ve Kadrolu Öğretmenlerin Maaşları!

Heyetler arası görüşmeler plaket takdimleri ile sona erdi.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler