Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Meb’den 81 İlde Öğretmenler Müdürler ve Okullarla İlgili Çalışma Yapılacak

Milli Eğitim Bakanlığı, 81

Milli Eğitim Bakanlığı, 81 İlde Okul Yöneticileri ve Öğretmenlerle İstişareye Başladı

MEB, Sahada Okul İstişare Ziyaretlerine Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin’in talimatıyla 4 bakan yardımcısı ve 20 genel müdürün katılımıyla 81 ilde okul yöneticileri ve öğretmenlerle istişare ziyaretlerine başladı. Bu ziyaretlerde, eğitim öğretim süreçleri değerlendirilerek yerelde karşılaşılan problemlerin çözümü hedefleniyor.

İl Ziyaretleri ve Toplantılar

Ağrı, Tokat, Artvin, Bingöl, Elazığ, Gümüşhane, Bayburt, Kars, Mardin, Sivas, Şırnak, Van, ve Tunceli ile ilçeleri ziyaret edilerek genel müdürler, daire başkanları, il ve ilçe yöneticileri, okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilerle buluşmalar gerçekleştirildi. Bu toplantılarda, eğitim-öğretime ilişkin yürütülen faaliyetler değerlendirilirken, yönetici ve öğretmenlerin görüş, önerileri ve talepleri de alındı.

Eğitim Politikalarının Uygulanması

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, bu ziyaretlerin yönetici ve öğretmenleri motivasyon arttırdığı ve bakanlık tarafından yürütülen eğitim politikalarının, alınan geri bildirimlerle daha güçlü ve kararlı bir şekilde uygulanabileceği belirtildi. Genel müdürler ise, bakanın talimatı doğrultusunda ziyaretlerin devam edeceğini ve öğretmenlerin fikirlerine öncelik verildiğini ifade etti.

İlgili Haber  Meb 6-12. Sınıf 2. Dönem Ortak Yazılı Sınavı Konuları ve Soru Örnekleri - Fotohaber

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LGS Nakil Sonuçları Açıklanıyor: İşte
Sıradaki Haber Lgs 2. Nakil Sonuçları Açıklama Tarihi Belli Oldu – E-okul Tercih Sonuçları Sorgulama Ekranı Güncellendi – Son Dakika Haberler Haberleri