Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MEB ve Güney İnşaat Protokol Töreni Gerçekleştirdi

Milli Eğitim Bakanlığı, Yenierenköy

Milli Eğitim Bakanlığı, Yenierenköy Lisesi’ne Yeni Sınıf ve Yönetim Binası İnşası İçin İhaleyi Aldığı Güney İnşaat Ltd. İle Anlaşma İmzaladı

Güney İnşaat Ltd. Anlaşmayı İmzaladı

Milli Eğitim Bakanlığı, Yenierenköy Lisesi’ne Yeni Sınıf, Yönetim Binası, Kantin Binası ve Çevre Düzenlemesi Hizmetleri İnşa Projesi kapsamında ihaleyi kazanan Güney İnşaat Ltd. ile anlaşma imza attı. Anlaşmayı, Milli Eğitim Bakanı Nazım Çavuşoğlu ve Güney İnşaat Ltd. Yöneticisi Sertaç Uzun imzaladı.

Proje Hakkında Açıklamalar

İmzalanan anlaşma gereği Güney İnşaat Ltd., ihale dokümanlarına uygun olarak Yenierenköy Lisesi’nde yeni sınıf, yönetim, kantin binaları inşa edecek ve çevre düzenlemesini gerçekleştirerek Bakanlığa teslim edecek.

Milli Eğitim Bakanı ÇAVUŞOĞLU’nun Açıklamaları

Milli Eğitim Bakanı Nazım Çavuşoğlu, eğitime yapılan yatırımların kıymetini vurgulayarak, ülke eğitimine daha modern ve tam donanımlı okullar kazandırma gayreti içinde olduklarını dile getirdi. Çavuşoğlu, 6 Şubat’tan itibaren toplumsal birlik anlayışıyla hareket ettiklerini söyleyerek şunları ekledi: “Modern ve tam donanımlı yeni okul binalarını eğitim sistemimize sunmak için değerli iş adamlarımızla önemli protokoller yaptık. ‘Sen de Bir Okul Yap’ kampanyasını sürdürüyoruz. Ek olarak yaptığımız ihale süreçlerini de tamamlamaya başladık ve okullarımızın fiziki sorunlarını çözmek için adımlar atıyoruz” dedi.

Güney İnşaat Ltd. Yöneticisi UZUN’un Açıklamaları

Güney İnşaat Ltd. Yöneticisi Sertaç Uzun, ülkenin gençlerine ve eğitime destek olmanın kendileri için büyük bir mutluluk kaynağı olduğunu ifade ederek, imzalanan anlaşmanın şirketleri açısından büyük bir öncelik taşıdığını vurguladı. Uzun, sözlerinin sonunda anlaşmanın bölge halkına ve ülkenin gençlerine hayırlar getirmesini diledi.

İlgili Haber  Bakan Tekin, Ankara'daki Okul Ziyaretlerinde Bulundu

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler