Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Linç Yiyen Dilan Çiçek Deniz’in Sert İtirazı: Paşam, Yeniden Başlık İstiyorum

Dilan Çiçek Deniz’den Büyük

Dilan Çiçek Deniz’den Büyük İtiraf: Estetik Operasyonu Hakkında İlk Kez Konuştu

Miss Turkey Yarışması İkincisi Dilan Çiçek Deniz’in Estetik Operasyonu

2014’te katıldığı Miss Turkey yarışmasında ikincilik elde ettikten sonra oyunculuk kariyerine adım atan Dilan Çiçek Deniz, 28 yaşında yaptırdığı estetik operasyon nedeniyle sosyal medyada eleştiri toplamıştı. NTV’ye konuşan Deniz, yüzündeki değişim ve estetik operasyonu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Büyük İtiraflar ve İletişim Problemi

Oyuncu, estetik operasyonunu düşünmeden yaptığını ve doktoru ile büyük bir iletişim probleminin olduğunu itiraf etti. Ayrıca, yaptırdığı estetiğin ardından vücudunun inanılmaz tepki gösterdiğini ve bu sürecin kendisi için çok zor olduğunu belirtti. Kendisine yönelik yapılan eleştirilere uzun süre katlandığını ve bu sürecin zor olduğunu ifade etti.

Orijinal Metinler

Estetik operasyonunun ardından zaman geçtikten sonra ilk kez konuşan Dilan Çiçek Deniz, çarpıcı açıklamalarda yaptı. Çukur, Alev Alev ve Kusursuz Kiracı gibi dizilerde boy gösteren oyuncu yaptırdığı estetikler hakkında ” Paşa gönlüm istedi dedi. Oyuncu Deniz, estetik operasyonu düşünmeden yaptırdığını ve doktoru ile büyük bir iletişim probleminin olduğunu itiraf etti. “Araştırıp soruşturmam gerekiyordu.” diyerek kendini eleştiren oyuncu sözlerine şöyle devam etti: Sonra vücudum inanılmaz tepki gösterdi. Çünkü omuz ameliyatını yeni olmuştum. Çünkü omuz ameliyatını yeni olmuştum. Üstüne ani bir kararla böyle bir şeye karar verdim. Orada da şöyle bir şey oldu. Paşa gönlüm o an öyle bir şey istedi. Denemek istedim zaten yaptırdığım şey geçici olduğu için o konuda çok rahattım. Genç oyuncu ayrıca, kendisine yönelik eleştirileri kendi içinde uzun bir süre yaşadığını söyledi ve o sürecin çok zor olduğunun altını çizdi. Kendisine ise “Böyle bir hata yaptın Dilan. Tamam dedim bunu yaşayacaksın” dediğini ifade etti.

İlgili Haber  Futbolcularımızın Zaferi: Rengin Filmi için Davet

SEO Uyumlu Haber Editörü

1995’te Konya’da doğan Rabia Şekerci Güler, Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü mezunu. Ayrıca Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İletişim Bilimleri yüksek lisansı yapmıştır. Editörlük kariyerine televizyon program sunuculuğu ile başlamış ve şu anda haber7.com’da SEO haber editörü olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda İnsicam Dergisi’nde yazmaktadır.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.