Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kripto Varlık Yatırım Ürünleri: Yüksek İşlem Hacmi, Düşük Miktarlı Çıkışlar

Kripto Varlık Yatırım Ürünleri

Kripto Varlık Yatırım Ürünleri Geçen Hafta Düşük Miktarlı Çıkışlar Gördü

Yüksek İşlem Hacmi, Düşük Miktarlı Net Çıkış

Kripto varlık yatırım ürünleri piyasasında geçen hafta 21 milyon dolarlık kısmi çıkış gerçekleşti. Bu çıkış, önceki hafta 11,8 milyar dolarlık net girişin ardından gerçekleşti. Yüksek işlem hacmiyle birlikte düşük miktarlı net çıkış dikkat çekti.

ABD Piyasasında Yeni İhraç Edilen ETF’ler Talep Gördü

CoinShares verilerine göre ABD piyasasında mevcutta bulunan daha yüksek maliyetli ihraççı şirketler, 2,9 milyar dolarlık çıkış görürken yeni ihraç edilen ETF’ler, piyasaya sürülmesinden bu yana toplam 4,13 milyar dolarlık giriş ile ilgi odağı olmaya devam etti.

Bitcoin Yatırım Ürünlerinde Çıkış ve ETF Talebi

Bölge bazında bakıldığında ABD’de 263 milyon dolarlık fon talebi gelirken Kanada ve Avrupa piyasasından 297 milyon doları bulan çıkışlar kaydedildi. Analistlere göre bu, ABD piyasasına yönelik bir göç hareketi olarak yorumlandı. Bitcoin yatırım ürünlerinden çıkış 25 milyon dolar olarak raporlandı.

Short Bitcoin Ürünleri ve Altcoin Fonları

Spot Bitcoin ETF’ye yönelik talep artışı piyasada mevcutta işlem gören diğer ürünlerden yaklaşık 2,9 milyar dolarlık çıkışa neden oldu. Yatırımcılar, ETF onayının ardından fiyattaki zayıflamaya bağlı olarak Short Bitcoin ürünlerine talebini artırdı. Altcoin fonları da son çıkışlarda başrol oynadı.

Blockchain Sektöründe Hisse Senedi Talebi

Blockchain sektöründe faaliyet gösteren şirketlerin hisse senetleri ise 156 milyon dolarlık önemli bir talep görürken son 9 haftada 767 milyon dolara ulaştı.

İlgili Haber  Altın Fiyatları Ne Kadar Şu Anda?

InvestingPro’nun Finansal Keşiflere Katkısı

InvestingPro, borsa verilerinden adil değerlere, sağlık durumu analizlerinden profesyonel grafiklere kadar her şeyi bir araya getirir. Özel planlarımızla %60’a varan indirimlerle, başarılı bir finansal geleceğin kapılarını aralayın. Yıllık abonelik için INVTROZEL1A, iki yıllık abonelik için ise INVTROZEL2 kodlarıyla avantajları hemen yakalayın. 31 Ocak’ta sona eren bu fırsatı kaçırmayın.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adidas Hisse Senedi Hedefi Yükseltilirken,
Sıradaki Haber Deutsche Bank, Adidas Hisse Senedi Hedefini Yükseltti; Yeezy Satışlarını Artmasını Bekliyor