Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kırıkkale’de Öğretmenlerle Toplantılar Sürüyor – Haber71.Net | Kırıkkale Haberleri

Eğitim Müdürü Rıza Aydın’dan


Eğitim Müdürü Rıza Aydın’dan Anaokullarına Ziyaret

Eğitim Müdürü Rıza Aydın’dan Anaokullarına Ziyaret

Mardin İl Millî Eğitim Müdürü Rıza Aydın, okul öncesi eğitim kurumlarından Pakize Akalınlı Anaokulu ve Kızılırmak Şehit Volkan Pilavcı Anaokulu’na giderek eğitim süreçlerini yakından gözlemledi.

Öğrencilerle Etkin Ziyaret

Aydın, Pakize Akalınlı Anaokulu’ndaki ziyareti esnasında okul liderinden güncel durum hakkında detaylı bilgiler aldı ve sınıflarda öğrencilerle birlikte eğitsel aktivitelere katılarak onlarla zaman geçirdi. Daha sonrasında Kızılırmak Şehit Volkan Pilavcı Anaokulu’na geçiş yapan Aydın, bu okuldaki liderden de bilgiler alarak çocuklarla bireysel olarak ilgilendi ve sınıf etkinliklerine dahil oldu.

Sorun Analizi ve Çözüm Yolları

Ziyaretler tamamlandıktan sonra Aydın, her iki anaokulunun etkin ve başarılı eğitim faaliyetleri yaptıklarını dile getirerek öğrenci ve öğretmenlere şükranlarını sundu. Eğitimdeki kaliteyi yükseltmeye yönelik sürdürülen çalışmaları önemsediğini ifade eden Aydın, öğrenciler için destek programlarının süreceğini söyledi. Eğitim kurumlarını bizzat ziyaret ederek sorunları doğrudan teşhis etmesi ve onlara yönelik çözümler geliştirmesi noktasında bu ziyaretlerin kritik olduğunu vurguladı.


İlgili Haber  İstanbul'da Kadın Öğretmenin Skandal Savunması: "Mesajlarımızı Yanlış Anladılar"

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Cumhurbaşkanı Erdoğan Başkanlığında Kabine Toplantısı
Sıradaki Haber Kabine Toplantısı Bugün! Yerel Seçimler, Öğretmen Atamaları, F-16 Süreci ve Diğerleri… | Kabine Toplantısı Saat Kaçta?