Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kayseri’nin Okulu Onur Kaynağı Oldu!

Erciyes Koleji, ‘5. Global


Erciyes Koleji, ‘5. Global School Awards’ta Ödülle Taçlandırıldı

Erciyes Koleji, ‘5. Global School Awards’ta Ödülle Taçlandırıldı

Erciyes Koleji ‘Akademik Mükemmellikte Zirveye’ Ödülü Kazandı

AKS Global Education Awards tarafından düzenlenen ‘5. Global School Awards’ ödüllerini buldu. Hindistan’ın başkenti Yeni Delhi’de gerçekleştirilen, 97 ülkenin ve 19 bin adayın yarıştığı, eğitim alanının lider isimleri ve kurumlarının takdir edildiği törende Erciyes Koleji, ‘Akademik Mükemmellikte Zirveye’ ödülünü kazanarak öne çıktı.

Kayseri’nin Eğitimdeki Temsilcisi Erciyes Koleji Uluslararası Sahnede Göz Kamaştıran Bir Başarıya İmza Attı

Kayseri’nin eğitim alanındaki öncü markası ve 30 yıldır köklü bir temsilci olan Erciyes Koleji, elde ettiği ödüllere yenilerini ekleyerek uluslararası alanda göz kamaştıran bir başarıya imza attı. Son iki yılda yerel ve global platformlarda elde ettiği 268 başarılı sonuç ile bu kutlamada yer alarak Türkiye’nin ve Kayseri’nin iftihar kaynağı oldu. Dünya genelinde yenilikçi eğitim, teknoloji, eğitim yönetimi ve araştırma kuruluşu olan AKS (Alert Knowledge Services) tarafından organize edilen 2023-2024 Global Education Festival and Awards’ta Erciyes Koleji, Global School Award kategorisinde ‘Akademik Mükemmellikte Zirveye’ ödülünü Okul Genel Müdürü Erdem Örnek aldı.

Genel Müdür Erdem Örnek’ten Değerlendirme

Global School Awards töreni ile ilgili değerlendirme yapan Genel Müdür Erdem Örnek, “Eğitim, bir milletin ve ülkenin geleceğidir. Eğitim sistemimizi mükemmelleştirmek için çaba sarfediyoruz ve öncelikle nitelikli eğitim konusunda marka olarak, ardından liderlik ve öncülük ettiğimiz yeni nesillerimizle geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. Gelişimi ve yeniliği eğitim sistemimize entegre eden bu büyük ailenin parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyuyorum. Bu prestijli ödülü, eğitim dünyasının nobel ödülleri olarak da kabul edilen bu ödülü, Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına, şehrimize ve ülkemize adıyor; bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Haber  Aydın'da Genç Gönüllüler Okul Duvarlarını Renklendirdi


YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Okul Servisi Bekleyen Çocuğa Kamyonetin
Sıradaki Haber Esenyurt’ta Okul Servisi Bekleyen Çocuğa Kamyonet Kasasının Kapağı Çarptı!