Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kastamonu Üniversitesi’nde İhtisas Odaklı Öğrenci Projeleri Bilim Şöleni Etkinliği

Kastamonu Üniversitesi Orman Fakültesi

Kastamonu Üniversitesi Orman Fakültesi Öğrenci Projeleri Bilim Şöleni Gerçekleşti

Ödüller, Değerlendirmeler ve Kazananlar

Kastamonu Üniversitesi Orman Fakültesi, Orman Mühendisliği ve Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencileri arasında düzenlenen “İhtisas Odaklı Öğrenci Projeleri Bilim Şöleni” etkinliği başarıyla gerçekleştirildi. Etkinlik kapsamında öğrencilerin yaptıkları projeler, fakülte öğretim üyeleri tarafından değerlendirildi ve ödüllendirildi.

Öğrenci Projeleri ve Ödül Alanlar

Orman Mühendisliği Bölümü’nde Danışman Doç. Dr. Esra Nurten Yer Çelik ile çalışan Seda Nur Atak ve Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde Danışman Doç. Dr. Alperen Kaymakcı yönetimindeki çalışma ile Mustafa Kavaklı, birincilik ödülünü kazandı. İkinci sırayı Doç. Dr. Gonca Ece Özcan’ın danışmanlığında Sude Tüysüzoğlu ve Dr. Öğretim Üyesi Tutku Üçüncü’nün danışmanlığında Orhan Uce aldı. Poster sunumları değerlendirme sonuçlarına göre, Doç. Dr. Gamze Savacı danışmanlığında Orman Mühendisliği Bölümü’nden Nisanur İspirli ve Doç. Dr. Osman Emre Özkan danışmanlığında Orman Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden Furkan Gencer, üçüncülük ödülüne layık görüldü.

Ödül Takdimi

En yüksek puanları alarak birinci, ikinci ve üçüncülük derecelerine layık görülen öğrencilere ödüller, Orman Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Özkan Evcin tarafından açıklandı. Ödüller, sırasıyla Orman Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erol Akkuzu, Orman Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Fatih Sivrikaya, Orman Endüstri Mühendisliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Alperen Kaymakcı ve Orman Mühendisleri Odası Batı Karadeniz Şubesi Başkanı Erkan Gazibeyoğlu tarafından takdim edildi.

İlgili Haber  Yozgat'ta Başkan Adayı Öğrenci Evinde Misafir Oldu: Menemen Hazırladı!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Anadolu Üniversitesi Rektörü Öğrenci Kulüpleri
Sıradaki Haber Anadolu Üniversitesi Rektörü, Öğrenci Kulüpleri Başkanlarıyla İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi.