Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kardeşlerim Şengül Neden Ayrıldı? Ölüşü Gündemde mi?

Kardeşlerim Şengül Oldu Mu?

Kardeşlerim Şengül Oldu Mu? Kardeşlerim Şengül Diziden Ayrıldı Mı, Neden Ayrılıyor?

Fadik Sevin Atasoy Kimdir?

1965 yılında Ankara’da doğan Fadik Sevin Atasoy, oyuncu olan babası Sönmez Atasoy’un kızıdır. Küçük yaşlardan itibaren radyo ve TRT’deki çocuk programlarında yer almış ve birçok ödül kazanmıştır. Oyunculuğa dair yetenekleri o dönemden ortaya çıkmıştır.

Fadik Sevin Atasoy’un Kariyeri

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’nden mezun olan Atasoy, bu alanda yüksek lisans yapmış ve Devlet Tiyatroları’nda 6 yıl hizmet vermiştir. Ayrıca, Antalya Devlet Tiyatrosu’nda da kadrolu oyuncu olarak çalışmış ve yurt dışında tiyatro eğitimleri almıştır. İngilizce, İtalyanca, Almanca, Fransızca ve Bulgarca konuşabilmektedir.

Fadik Sevin Atasoy, dizi, film ve tiyatro oyunlarıyla tanınmış ve birçok ödül kazanmıştır. 2011 yılında Amerika’ya yerleşmiş ve burada bir yapım şirketi kurarak uluslararası projelere imza atmıştır. Hollywood’da da bazı projelerde yer almıştır. Oynadığı diziler arasında Bizim Evin Halleri de yer almaktadır.

Kardeşlerim Dizisi ve Şengül Karakteri

Fadik Sevin Atasoy’un Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Şengül karakteri, diziye veda etmiş ve izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Şengül karakterinin diziden ayrılma sebebi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak diziye olan katkıları ve performansı izleyiciler tarafından takdirle karşılanmıştır.

İlgili Haber  Survivor 2024 All Star Yarışmacısı Mustafa Kemal Kurt: Yaşı ve Mesleği!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Birleşmiş Milletler’de Türkiye’yi Temsil Eden
Sıradaki Haber Türk Kadınların BM’de Tanıtımı – Sözcü.