Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İstanbul’da Kadın Öğretmenin Skandal Savunması: “Mesajlarımızı Yanlış Anladılar”

İstanbul Özel Okulunda İspanyolca

İstanbul Özel Okulunda İspanyolca Öğretmeninin Skandalı: 14 Yaşındaki Öğrencisiyle Cinsel İlişki

Skandal Olayın Ortaya Çıkışı

İstanbul’da özel bir ilköğretim okulunda İspanyolca öğretmenliği yapan 28 yaşındaki B.N.Ç, 7. sınıf öğrencisi olan 14 yaşındaki M.A. ile cinsel ilişki yaşadı. M.A.’nın ailesi durumu fark ederek olayın ortaya çıkmasını sağladı.

Öğretmenin İddiaları ve Olayın Gelişimi

M.A., öğretmeninden sosyal medyada kendisini eklemesini istedi ve bu talebi ısrarla sürdürdü. Bu talebe yanıt veren öğretmen, ikili arasında yakınlaşmaya neden olan bir ilişki başlattı. Daha sonra, öğretmenin evinde buluşarak film izlediler ve cinsel ilişkiye girdiler.

Öğrencinin Ailesinin Müdahalesi ve Suç Duyurusu

M.A.’nın ailesi durumu fark ederek savcılığa suç duyurusunda bulundu. M.A., öğretmenle 4 kez cinsel ilişkiye girdiğini ifade etti ve istem dışı olmadığını ancak ailesinin öğrenmesinden dolayı utandığını belirtti. Babası, oğlunun içine kapanık davranışları nedeniyle durumu fark ettiklerini ve şikayetçi olduklarını belirtti.

Öğretmenin İfade ve Tutuklanması

Öğretmen, öğrencisinin kendisini 16 yaşında tanıttığını iddia ederek herhangi bir cinsel ilişki yaşanmadığını savundu. Ancak nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliğine çıkarıldıktan sonra tutuklandı ve hakkında hapis istemiyle iddianame düzenlendi.

İstanbul’da özel bir ilköğretim okulunda İspanyolca öğretmenliği yapan 28 yaşındaki B.N.Ç, 7. sınıf öğrencisi olan 14 yaşındaki M.A. ile cinsel ilişki yaşadı. M.A.’nın ailesi durumu fark ederek olayın ortaya çıkmasını sağladı. M.A., öğretmeninden sosyal medyada kendisini eklemesini istedi ve bu talebi ısrarla sürdürdü. Bu talebe yanıt veren öğretmen, ikili arasında yakınlaşmaya neden olan bir ilişki başlattı. Daha sonra, öğretmenin evinde buluşarak film izlediler ve cinsel ilişkiye girdiler. M.A.’nın ailesi durumu fark ederek savcılığa suç duyurusunda bulundu. M.A., öğretmenle 4 kez cinsel ilişkiye girdiğini ifade etti ve istem dışı olmadığını ancak ailesinin öğrenmesinden dolayı utandığını belirtti. Babası, oğlunun içine kapanık davranışları nedeniyle durumu fark ettiklerini ve şikayetçi olduklarını belirtti. Öğretmen, öğrencisinin kendisini 16 yaşında tanıttığını iddia ederek herhangi bir cinsel ilişki yaşanmadığını savundu. Ancak nöbetçi Sulh Ceza Hâkimliğine çıkarıldıktan sonra tutuklandı ve hakkında hapis istemiyle iddianame düzenlendi.

İlgili Haber  Retmen Arkadaşımla 15 Bin Civarı Yakınlıkta Özel Sohbet

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Meral Akşener’den Erdoğan’a çağrı: ‘100
Sıradaki Haber Meral Akşener’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Çağrı: 100 Bin Öğretmen Atamasını Yap!