Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İsrail Katliamları Devam Ediyor! Okuldaki Kolları Bağlı Cesetler Bulundu…

Gazze’de İsrail’in Toplu İnfaz

Gazze’de İsrail’in Toplu İnfaz Skandalı

İlkokul Bahçesinde İbranice Yazılı Torbalara Gömülmüş Cesetler Bulundu

Gazze’nin kuzeyinde bulunan Beyt Lahiya bölgesindeki Halife bin Zayed İlkokulu’nun bahçesinde, İbranice yazılı torbalara gömülmüş elleri ve gözleri bağlı onlarca Filistinlinin cesedi bulundu.

Filistinli Sivil Sayısı 27 Bine Yaklaştı

Gazze Şeridi’nde 7 Ekim’den bu yana devam eden savaşta ölen Filistinli sivil sayısı 27 bine yaklaşırken, uydu görüntüleri binaların yarısından fazlasının yıkıldığını doğruladı. İsrail askerlerinin çekildiği Beyt Lahiya bölgesindeki okul bahçesinde ise yaklaşık 30 ceset torbasının toprağa gömüldüğü belirlendi.

Yeni Saldırılarda 150 Filistinli Öldü, 313 Filistinli Yaralandı

Hamas’ın Sağlık Bakanlığı, İsrail’in son 24 saat içindeki saldırılarında 150 Filistinli’nin daha öldüğünü, 313 Filistinlinin yaralandığını açıkladı. Toplam ölen Filistinli sivil sayısı en az 26 bin 900, yaralanan sivil sayısı ise 65 bin 949’a yükseldi. Sağlık çalışanlarının enkaz altındaki mağdurlara ulaşmakta zorlandığı vurgulandı.

İsrail’in Toplu İnfaz Endişeleri Artırdı

Beyt Lahiya bölgesinden İsrail askerlerinin çekilmesinin ardından, mültecilerin geri döndüğü Halife bin Zayed İlkokulu’nda temizlik yapılırken, bahçedeki moloz yığını altından plastik torbalarda onlarca ceset çıkarıldı. En az 30 cesedin bulunduğu ancak kimliklerinin belirlenemediği bildirildi. Ceset torbalarının üzerinde İbranice yazılı kablo kelepçeleriyle bağlanmış olması dikkat çeken detaylardan biriydi. Filistinlilerin ne zaman öldüğü henüz belirlenemedi. Bu yeni iddialar, İsrail’in savaş sırasında uyguladığı toplu infazlara dair endişeleri artırdı.

İlgili Haber  Filistin'den Gelen Üniversite Öğrencileriyle Buluşuyoruz!

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Samsun İlkokul Müdürü Okul Çıkışında
Sıradaki Haber Samsun’da Okul Müdürüne Yapılan Saldırı Olayı