Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İlk Bakışta RB20: “Vay Be” Dediğim An!

Red Bull, Yeni Sezon

Red Bull, Yeni Sezon İçin Cesurca Adım Attı

McLaren takımının Takım Müdürü Andrea Stella, Red Bull’un yeni sezonda cesur bir adım attığını belirtti. Geçen yılın başarılı aracını büyük değişikliklere tabi tutmalarının cesurca olduğunu ifade etti. Bu adım, rakipleri şaşırttı çünkü diğer takımlar geçen yılın başarılı aracını incelemeye odaklanırken, Red Bull farklı bir yöne gitti.

Stella, “Aracı ilk gördüğümde, ‘Vay be, geçen yıl bu aracı bu kadar başarılı kılan bazı şekilleri değiştirerek kesinlikle cesur davranmışlar’ dedim. Geçen yıl elde ettikleri avantaj onlara bazı riskler alma konusunda güven verdi.” şeklinde konuştu.

Red Bull’un bu adımıyla ilgili olarak Stella, “İki unsur var: araç tasarımı ve performans. Aracın geliştirilmesi zaman gerektiren önemli bir evrim gerektiriyor. Performanslarına baktığımızda çok güçlü olduklarını görüyoruz. Tasarımda elde etmek istedikleri şey, ağırlıklı olarak aerodinamik performans gibi görünüyor.” diye ekledi.

McLaren, Red Bull’a Yetişebilir Mi?

McLaren takımının geçen yıl etkileyici bir gelişim gösterdiğini belirten Stella, bu sezon MCL38 ile iyi bir ilerleme kaydedebileceklerinden ve Red Bull’a yaklaşabileceklerinden emin. Ancak, Red Bull’un aynı hızda gelişmeye devam etmesi durumunda, onlarla rekabette eşit seviyeye gelebileceklerini düşünmediklerini belirtti.

“2023 sezonundaki gelişimimizi sürdürürsek rekabetçi bir konumda olabiliriz.” diyen Stella, “Açıkçası, Red Bull aynı seviyede gelişmeye devam ederse, onlarla asla yan yana gelemeyeceğiz.” şeklinde konuştu.

İlgili Haber  Menemen Fk Son dönemde zorlanıyor - Trt Spor

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fenerbahçe Teknik Direktörü Mourinho, Cengiz
Sıradaki Haber Cengiz Ünder’e İkinci Şok: Mourinho’nun Kararı Mutsuz Etti!