Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci’nden Yarıyıl Tatili Kutlama Mesajı

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Birinci

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı Birinci Dönemi Başarıyla Tamamlandı

Gelecek vaadi olan öğrencilerimizin ve değerli öğretmenlerimizin 2023-2024 eğitim-öğretim yılının birinci dönemini başarıyla tamamlamalarını kutlarız. Hepinizi içtenlikle tebrik eder, iyi bir yarıyıl tatili geçirmenizi dileriz. Öğrencilerimiz; derslerinizde gösterdiğiniz başarıları, aldığınız notları ve sınav sonuçlarınızı tebrik ederiz. Ancak unutmayın ki duygusal gelişim, sosyal beceriler ve insani değerler de eğitim sürecinde önemlidir. Potansiyelinizin farkında olun ve hedeflerinize çalışarak ulaşacağınıza inanın. Siz, Türk milletinin gücünü temsil eden bir nesilsiniz ve başarılarınızla ülkemizi gururlandıracaksınız.

Öğretmenlere Teşekkür

Değerli meslektaşlarımız, sizler ülkemizin geleceğini şekillendiren ve “Türkiye Yüzyılı Eğitimin Yüzyılı Olacak” hedefimize katkı sağlayan önemli bir role sahipsiniz. Sizlere fedakarlığınız ve özveriniz için teşekkür eder, sağlıklı ve huzurlu bir tatil dönemi geçirmenizi dileriz.

Velilere Mesaj

Sevgili veliler, çocuklarımızın eğitimi ve duygusal gelişimi bizim için çok değerlidir. Onların sadece akademik başarıları değil, aynı zamanda iyi insanlar olarak yetişmeleri de önemlidir. Ortak hedefimiz, çocuklarımızın sağlam adımlarla geleceğe hazırlanmalarıdır.

Afyonkarahisar eğitim ailesi olarak, birinci dönemin başarıyla tamamlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Yarınlarımızı şekillendirmek için bir araya gelmek ümidiyle, iyi tatiller dileriz.

İlgili Haber  Eğitim Gücü Sen'den Kulp'taki Hutbe Olayına Flaş Yorum

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


MHP Belediye Başkan Adayı Günaydın,
Sıradaki Haber Günaydın Öğretmenler ve Sağlık Çalışanları! Sağlık ve Eğitim Sektörüne Müjde!