Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İl Girişimcilik Komitesi Toplantısı, İl Millî Eğitim Müdürlüğü’nde Gerçekleştirildi

İl Girişimcilik Komitesi Toplantısı

İl Girişimcilik Komitesi Toplantısı Karaman’da Gerçekleşti

Toplantı Detayları

Toplantı, Strateji Geliştirme Şubesi ve Ar-Ge Birimi tarafından koordine edildi ve 28 Aralık 2023 tarihinde saat 14.00’te İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti.

Katılımcılar ve Konu Başlıkları

Mevlana Kalkınma Ajansı’nın organizasyonuyla düzenlenen bu toplantıda, Karaman’ın girişimcilik ekosistemi üzerinde duruldu. Katılımcılar, girişimcilik konusunda işbirliği yapabilecek konuları, Karaman girişimcilik ekosistemi gelişimine yönelik sunulan katkıları ve kurumların Ekim, Kasım ve Aralık 2023 döneminde gerçekleştirdiği girişimcilik ekosistemine yönelik faaliyetleri ele aldı.

Kurum Temsilcilerinin Katılımı

İl Millî Eğitim Müdürü Mehmet Çalışkan, toplantıya katılım sağlayarak kalkınma ajanslarının desteğine ve kurumlar arası iş birliğine değinerek katılımlarından dolayı kurum temsilcilerine teşekkür etti. İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı İsmail Kılınç ise katılımcılara kurum çalışmaları hakkında detaylı bilgi vererek teşekkür etti.

Katılımcılar

Toplantıya, KOSGEB Müdürü Mevlüt Tavşan, Mevlana Kalkınma Ajansı Karaman Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Doğan Ali Onuralp ve Uzman Selim Gülhan, MÜSİAD Şube Müdürü Hüseyin Çölmek, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hacer Azak, TOBB Genç Girişimciler Derneği temsilcisi Abdulkerim Uluer, Ticaret İl Müdürlüğü temsilcisi Süleyman Yüksel, Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Biriminden Fatih Bircan, Gülfem Aday Korkmaz ve Tuba Karaer katıldı.

Toplantının Önemi

Toplantıda, Karaman’ın girişimcilik ekosisteminin daha da güçlenmesi için atılacak adımlar, ortak projeler ve stratejiler ele alındı. İl Girişimcilik Komitesi paydaşları, önümüzdeki dönemde gerçekleştirebilecekleri ortak faaliyetleri değerlendirdi ve istişarelerde bulundu. Bu toplantı, girişimcilik alanında işbirliğini artırmak ve bölgenin kalkınmasına katkı sağlamak amacıyla düzenlenen önemli bir etkinlik olarak kaydedildi.

Admin
Admin
İlgili Haber  Dosabsiad'dan Ulutek Teknopark'a İş Birliği - Karaman Haber

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler