Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İki Komşu Üniversite Arasında İş Birliği Protokolü Yapıldı – Elmas TV – Zonguldak’ın Haber Kanalı

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi ve Karabük Üniversitesi, “SOSYALFEST” için İş Birliği Protokolü İmzaladı

Akademik İş Birliği ve Sosyal Bilimler Festivali

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) ve Karabük Üniversitesi (KBÜ), 2-3 Mart 2024 tarihlerinde düzenlenecek Türkiye’nin ilk ulusal ve uluslararası Sosyal Bilimler Festivali “SOSYALFEST” kapsamında Kurumsal Paydaşlık İş Birliği Protokolü imzaladı. Protokol, Rektörler Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer ve Prof. Dr. Fatih Kırışık tarafından imzalandı.

Akademik İş Birliği ve Detaylı Planlama

İmzalanan protokol kapsamında, üniversiteler arasında ortak araştırmalar, projeler, etkinlikler düzenleme, öğrenci değişim programları ve ortak lisans/yüksek lisans programları gibi konular ele alındı. Ayrıca “SOSYALFEST” için yapılacak iş birliği detayları üzerine görüş alışverişi yapıldı ve festivalin detayları değerlendirildi.

Mutabakat ve Destek Konuları

Akademik İş Birliği Protokolü ve SOSYALFEST Kurumsal Paydaş İş Birliği Protokolü ile birlikte, ortak projelerin yanı sıra SOSYALFEST’e uygulama desteği, alan desteği, iletişim ve tanıtım desteği, mali ve finansman desteği gibi çeşitli konularda mutabakata varıldı.

ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer, “İmzalanan protokollerin hem üniversitelerimiz hem de bilim dünyamız için olumlu etkileri olacağına inanıyor, iş birliğimizin karşılıklı olarak hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

İlgili Haber  Motosikletli Jandarma Timleri Bursa'daki Parkurda Zorlu Eğitimlerden Geçiyor - Sakarya Son Dakika Haberleri

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler