Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hindistan’da Öğrenci ve Öğretmen Taşıyan Tekne Alabora Oldu: 14 Ölü – Dünya Haberleri

Hindistan’da Vadodara’da Tekne Kazası:

Hindistan’da Vadodara’da Tekne Kazası: 14 Kişi Hayatını Kaybetti

Küçük Teknenin Alabora Olması

Hindistan’ın Gujarat eyaletine bağlı Vadodara kentinde polis, öğrenci ve öğretmenleri taşıyan bir teknenin gölde alabora olduğunu bildirdi. Kazada 4 öğretmen ve 24 öğrenci bulunuyordu ve maalesef 14 kişi hayatını kaybetti.

Yetkililerden Yardım ve Tedavi Talimatı

Eyalet Başbakanı Bhupendra Patel, kurtulanlara gerekli yardım ve tedavilerin yapılması talimatını verdi. Ayrıca arama kurtarma çalışmalarının sürdüğü bilgisini paylaştı ve kazaya dair soruşturma başlatıldı.

Narendra Modi’den Açıklama

Hindistan Başbakanı Narendra Modi, olaya dair sosyal medyada yaptığı paylaşımda kurbanların ailelerinin acılarını paylaştıklarını ve yaralılara acil şifa dilediklerini ifade etti. Ayrıca yerel yetkililerin, kazadan etkilenenlere mümkün olan her türlü yardımı sağladığını belirtti.

Yapılandırılmış Veri Makale Şemasına Uygunluk

Hindistan’da Gujarat eyaletine bağlı Vadodara kentinde polis, öğrenci ve öğretmenleri taşıyan bir teknenin gölde alabora olduğunu duyurdu. Kazada 4 öğretmen ve 24 öğrencinin bulunduğunu kaydeden yetkililer, kazada 14 kişinin hayatını kaybettiğini açıkladı. Eyalet Başbakanı Bhupendra Patel, kazadan kurtulanlara gerekli yardım ve tedavilerin yapılması talimatını verdiğini kaydetti. Patel, arama kurtarma çalışmalarının sürdüğü bilgisini paylaştı. Kazaya dair soruşturma başlatıldı. Hindistan Başbakanı Narendra Modi, sosyal medya platformu X’ten olaya dair yaptığı paylaşımda, kurbanların ailelerinin acılarını paylaştığını ve yaralılara acil şifa dilediklerini ifade ederek yerel yetkililerin, kazadan etkilenenlere mümkün olan her türlü yardımı sağladığını belirtti.

İlgili Haber  Yunanistan'da Öğrenci ve Eğitimcilerden Özel Üniversite Eylemi - Son Dakika Dünya Haberleri

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Anadolu Üniversitesi Rektörü Öğrenci Kulüpleri
Sıradaki Haber Anadolu Üniversitesi Rektörü, Öğrenci Kulüpleri Başkanlarıyla İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi.