Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hdi Sigorta Deprem Bölgesine Yaptığı İlk Ziyaretini Gerçekleştirdi

HDI Sigorta Üst Yönetim

HDI Sigorta Üst Yönetim Ekibi Deprem Bölgesini Ziyaret Etti

Acentelerle Buluşma

HDI Sigorta, depremin birinci yılına yaklaşırken üst yönetim ekibi, bölge acenteleriyle bir araya gelerek desteklerini gösterdi. HDI Sigorta Genel Müdürü Firuzan İşcan önderliğinde, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Malatya olmak üzere depremden etkilenen 4 ilde bulunan 100’ü aşkın acentesiyle bir araya geldi.

Bölgeye Destek

Firuzan İşcan, depremin ardından bölgede hayatın durma noktasına geldiğini ve şirket olarak ellerinden geleni yaparak acentelere ve sigortalılara destek olduklarını belirtti. HDI Sigorta, depremin meydana geldiği ilk saatlerden itibaren bölgedeki çalışma arkadaşları ve sigortalıların yanında yer aldı. Aynı zamanda 5,5 milyar dolarlık toplam hasar ödemesinin bir parçası olarak 1,2 milyar lirayı aşkın hasar ödemesi gerçekleştirdi.

Bölgedeki İktisadi Hayata Destek

Bölgedeki iktisadi hayatın normalleşmesi ve canlandırılması için HDI Sigorta’nın profesyonel sorumluluklarının devam edeceğini vurgulayan İşcan, acentelerin ve sigortalıların ihtiyaçlarını karşılamak adına ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını belirtti. Hem seferberlik hem de dayanışma ruhuyla bölgedeki zor günleri birlikte aşacaklarına inandıklarını söyledi.

Ödeme Bilgileri

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrasında HDI Sigorta’nın 1,2 milyar lirayı aşkın tazminat ödemesi gerçekleştirdiği açıklandı. Şirketin yangın branşında gerçekleştirdiği tazminat ödemeleri 1 milyar liraya yaklaşırken kasko branşı hasarlarına yönelik ödenen tazminat tutarı ise 140 milyon lirayı geçti.

İlgili Haber  Donetsk Bölgesindeki Şehirlerdeki Yıkımın 2. Yılında Görüntülenen Savaş - Anadolu Ajansı

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Adidas Hisse Senedi Hedefi Yükseltilirken,
Sıradaki Haber Deutsche Bank, Adidas Hisse Senedi Hedefini Yükseltti; Yeezy Satışlarını Artmasını Bekliyor