Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hatay’da Haluk Levent, Yaklaşık 30 Okul Yaptıracak! – Magazin Haberleri

Haluk Levent, Genç Yeteneklere

Haluk Levent, Genç Yeteneklere Destek Oluyor ve Hatay’da Okul Yapıyor

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, BM, IBM ve İsviçre platformu UDAO işbirliğiyle genç yeteneklere destek olacak ve 6 Şubat depreminde zarar gören Hatay’da 30’a yakın okulun yapılmasına vesile olacak yeni bir iş birliği anlaşması imzaladı.

Haluk Levent’in Açıklamaları

Projenin amacının iş imkanları yaratmak ve yetenekli bireyleri Web3 teknolojisiyle bir araya getirerek işverenlerle doğrudan bağlantı kurmak olduğunu belirten Levent, projenin gençler için kariyer kapılarını açacağını vurguladı.

Haluk Levent, Hatay'da 30'a yakın okul yaptıracak

UDAO Ceo’su Pascal Eitschinger, iş birliği hakkında bilgi verirken, Hatay’da 30’a yakın okulun inşasını gerçekleştireceklerini ve bu sayede Haluk Levent’in destekleriyle bölgenin eğitim altyapısının güçlendirileceğini dile getirdi.

Haluk Levent, Hatay'da 30'a yakın okul yaptıracak

Ünlü şarkıcı, basın toplantısında yaptığı açıklamalarda “Bana çok güvenmesinler hepsini satarım! Şaka bir yana benlik bir durum yok, halk bana jest yapmış beni seçerek. Bu durum AHBAP Derneği’nin başarısı, benim değil” şeklinde konuştu.

Haluk Levent, Hatay'da 30'a yakın okul yaptıracak

Haluk Levent’in Müzik Görüşleri

Yeni bir albüm yapacağını belirten Haluk Levent, “Benim zamanımda biz filizlenirken bizden yaşça ve mesleki anlamda büyük ve eski sanatçılar hayıflanmışlardı, ‘Bunların yaptığı müzik değil’ demişlerdi. Ben yaşadığım şeyi başkasına yaşatmak istemem, alıcısı varsa bize söylenecek söz düşmez… Rap müzik rock müziği geçti. Çünkü rock müzik yapan isimler içi dolu parça yapmıyorlar, toplumsal olaylara ve dertlere değinmiyorlar. Rap müzik yapanlar bunu başardı ve tercih edildi, kendimizi eleştirip şapkayı önümüze koyarak düşünmemiz lazım” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Haluk Levent, Hatay'da 30'a yakın okul yaptıracak

Oyunculuk İddiası

Hayatının bir film olacağını belirten Haluk Levent, “Filmim çekiliyor, beni anlatıyor. Ben oynayamayacağım ama, benim yerime başka biri oynayacak çünkü benim vaktim yok. Yoksa oyunculuğum iyidir, kendime güveniyorum bu konuda” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Otomobil Sürüklendi: Gökmeydan Özel Eğitim
Sıradaki Haber Özel Bireylere Okul Dışı Adaptasyon Eğitimi: Hayatı Kolaylaştırıcı Bilgiler